نور معرفت
نماینده ولی فقیه در استان مازندران :

ترویج نمازخوانی در میان دانش آموزان با کاغذ بازی های اداری امکان پذیر نیست

ترویج نمازخوانی در میان دانش آموزان با کاغذ بازی های اداری امکان پذیر نیست

به گزارش نور معرفت، مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلان اینکه ترویج نمازخوانی در میان دانش آموزان با کاغذ بازی های اداری امکان پذیر نیست، اظهار داشت: معلمان، آموزش وپرورش در نهادینه کردن فرهنگ نماز نقش و جایگاه غیرقابل انکاری دارند که باید در وهله اول این قشر جامعه فرهنگ نماز را در وجود خود لمس کنند و پس از آن با باور قلبی به دانش آموزان بشناسانند.آیت الله محمدباقر محمدی لائینی امروز در اجلاسیه نماز مازندران در ساری با اعلان اینکه تدوین دستورالعمل ها و بخشنامه ها برای اقامه نماز اقدامی مناسب اما نمی توان با این مهم برگزاری این فریضه الهی را عملی کرد، اظهار داشت: اهمیت برگزاری نماز در میان اقشار جامعه با گفتمان سازی و باور قلبی باید نهادینه شود. اگر به این مساله توجه شد به طور قطع کشور سراسر نور و معرفت خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران، اضافه کرد: مازندران و کشور حالا بیش از پیش به نماز نیاز دارد. باید با خلوص نیت برای تحقق این فریضه مهم اقدام نمود.

آیت الله محمدی لائینی با اعلان اینکه ترویج نمازخوانی در میان دانش آموزان با کاغذ بازی های اداری امکان پذیر نیست، اشاره کرد: معلمان، آموزش وپرورش در نهادینه کردن فرهنگ نماز نقش و جایگاه غیرقابل انکاری دارند که باید در وهله اول این قشر جامعه فرهنگ نماز را در وجود خود لمس کنند و پس از آن با باور قلبی به دانش آموزان بشناسانند.

نماینده ولی فقیه در مازندران، تصریح کرد: هر کس در نماز اول وقت و جماعت جدیت و اهتمام داشته باشد، عهد و پیمان خودرا با خدا محکم کرده است.

این مسئول با اظهار این که نماز مانع خدمت نیست، بلکه موجب افزایش احساس مسئولیت فرد می شود، اظهار داشت: برای تمام مدارس امام جماعت در نظر گرفته شود چونکه ترویج فرهنگ اقامه نماز یکی از تاکیدات همیشگی رهبر معظم انقلاب است به همین دلیل نیز باید بیش از پیش مورد توجه جدی قرار بگیرد.
1401/10/26
11:41:22
5.0 / 5
379
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد