نور معرفت
توسط نشر نسیما؛

انتشار دو اثر جدید عاشورایی ویژه جوان و نوجوان

انتشار دو اثر جدید عاشورایی ویژه جوان و نوجوان

نور معرفت: اخیرا دو اثر عاشورایی جدید با عناوین از كوفه تا كربلا و ده قدم، ده نام توسط نشر نسیما انتشار یافته است.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، اخیرا دو اثر عاشورایی جدید با عناوین «از کوفه تا کربلا» و «ده قدم، ده نام» توسط نشر نسیما که ناشر تخصصی حوزه جوان و نوجوان است انتشار یافته است.
نویسنده کتاب «از کوفه تا کربلا»، حامد محقق و مخاطب آن گروه سنی نوجوان و نویسنده کتاب «ده قدم، ده نام» هم سجاد محقق و مخاطب آن، گروه سنی جوان است.
کتایون رجبی، مدیر نشر نسیما با بیان این خبر اظهار داشت: با وجود مراسم های بسیار و گوناگون مذهبی که هرسال درماه محرم برگزار می گردد هنوز خیلی ها نمی دانند که نام هرشب محرم چیست و به کدامیک از شهدای کربلا متعلق می باشد بنا بر این فکر کردیم کتابی با این مضمون منتشر و درباب نامگذاری هرشب محرم و اینکه به چه کسی متعلق می باشد اثری برای مخاطب نشرمان که جوان و نوجوان است تهیه نماییم.
وی اضافه کرد: برای این کار نزد حجت الاسلام زائری رفتیم که ایشان فرزندان محمدجواد محقق را برای نوشتن این اثر پیشنهاد دادند؛ البته بنده قبل از این هم با قلم این دو برادر آشنا بودم. بعد از جلسات مختلفی که با برادران محقق با حضور آقای زائری گذاشتیم قرار شد که این دو برادر راجع به موضوعی که اشاره کردم بنویسند و متون را برای آقای زائری بخوانند تا ایشان اگر ایراد و اشکالی داشت رفع کنند؛ به عبارت دیگر کارشناس مذهبی این دو اثر حجت الاسلام زائری است.

رجبی افزود: متن این دو اثر بسیار ساده و بی پیرایه است و برای ایام محرم امسال که به خاطر شرایط کرونایی پویش های مختلف روضه های خانگی در حال اجراست بسیار مناسب می باشد.
مدیر نشر نسیما در آخر افزود: تصویرساز اثر«از کوفه تا کربلا» محمد حسین صلواتیان و طراح گرفیک آن هم شاپور حاتمی است. تصویرجلد کتاب «ده قدم، ده نام» هم توسط حسن روح الامین اهدا شده و طراح گرافیک آن هم ابوالفضل منوچهری است.
«از کوفه تا کربلا» با قیمت ۱۲ هزار تومان و «ده قدم، ده نام» با قیمت ۱۶ هزارتومان توسط نشر نسیما روانه بازار نشر شده است.


منبع:

1399/06/07
13:13:00
5.0 / 5
2292
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد