نور معرفت
فرمانده نیروی انتظامی كشور:

ناجا بعد از كادر درمان، بیشترین خدمت را در دوران كرونا به مردم داشت

ناجا بعد از كادر درمان، بیشترین خدمت را در دوران كرونا به مردم داشت

به گزارش نور معرفت قم فرمانده نیروی انتظامی، حضور ناجا در عرصه مقابله با کرونا را از با اهمیت ترین اقدام های این نیرو در سال 99 دانست و اظهار داشت: در زمینه مقابله با کرونا بعد از کادر بهداشت و درمان، ناجا بیشترین خدمت را به جامعه ارائه داد.


سردار حسین اشتری روز پنجشنبه در دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه گفت: نیروی انتظامی در سال ۹۹ با هدایت های رهبر معظم انقلاب و تلاش انقلابی و مجاهدانه نیروهای تحت امر خود کارهای بزرگی انجام داد.
وی با اعلان اینکه ناجا در سالی که گذشت در چند حوزه کارهای ویژه ای را انجام داد اضافه کرد: در موضوع مقابله با کرونا پلیس پس از کادر درمان بیشترین خدمات را ارائه داد و از همان آغازین روزهای شیوع ویروس کرونا با شعار حافظان امنیت در کنار حافظان سلامت، وارد میدان مبارزه با این بیماری شد.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص اجرائی شدن مصوبه های ستاد ملی مقابله با کرونا اشاره کرد: در همین راستا مراکز درمانی نیروی انتظامی در اختیار بیماران کرونائی قرار گرفت.
اشتری برخورد با محتکران اقلام مورد نیاز برای مقابله با کرونا را همچون اقدام های مهم ناجا در سال ۹۹ برشمرد و اظهار داشت: درباب رصد و کنترل فضای مجازی و اخبار و مطالبی که موجب تشویش اذهان عمومی و نگرانی جامعه می شد نیز اقدامات لازم و موثر صورت گرفت.
فرمانده ناجا ورود نیروی انتظامی به بحث ضد عفونی کردن معابر را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: در زمینه اجرای محدودیت های کرونائی در حوزه حمل و نقل و ترافیک نیز کارهای بزرگی انجام دادیم و بطور کلی پلیس در عرصه مقابله با کرونا نقش موثری را ایفا کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تامین امنیت مرزها و تقویت زیرساخت های امنیتی کشور را از دیگر کارهای مهم و اثر گذار ناجا در سال قبل دانست و اظهار داشت: درباب شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش به ویژه در آبان ۹۹، کارهای خوبی انجام شد.
فرمانده نیروی انتظامی افزود: طبق اعلام دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی کشور اگر اقدامات ناجا در برخورد با اراذل و اوباش نبود در آبان ماه ۹۹ که سالگرد وقایع آبان ۹۸ بود مشکل پیدا می کردیم.
وی با اشاره به مشکل های اقتصادی کشور طی سال ۹۹ اظهار داشت: این مشکلات باتوجه به برخی تجمع ها که در کشور شاهد بودیم به سمت نیروی انتظامی سرازیر می شد ولی به خوبی مدیریت شد.
اشتری همین طور با اشاره به ورود ناجا به موضوع حجاب و عفاف اشاره کرد: در بحث کشف حجاب در خودرو و همین طور مراکز فروشگاهی از ظرفیت های متدینان استفاده شد.
وی در ادامه حل معضل بدحجابی در کشور را نیازمند فرهنگ سازی و کمک همه بخش ها و دستگاه های فرهنگی و تبلیغی دانست و اظهار داشت: پلیس به تتهایی و بدون کمک سایر بخش های کشور امکان حل این مشکل را ندارد.
سردار حسین اشتری فرمانده انتظامی کشور امروز در مسافرت نوروزی به شهر قم ضمن زیارت حرم حضرت معصومه با شماری از علما و مراجع دیدار نمود.

منبع:

1400/01/07
14:37:49
5.0 / 5
1151
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد