نور معرفت
ابراهیمی تركمان در پیامی به رئیس دانشگاه كابل؛

حادثه تروریستی كابل نشانه بزدلی است

حادثه تروریستی كابل نشانه بزدلی است

به گزارش نور معرفت رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پیامی به دكتر عثمان بابری رئیس دانشگاه كابل ضمن محكوم كردن این جنایت تروریستی مطرح كرد: حادثه تروریستی كابل نشانه بزدلی و حقارت جنایتكاران مخالف صلح و ثبات درافغانستان است.


به گزارش نور معرفت به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در پیام ابوذر ابراهیمی ترکمان -رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی- به دکتر عثمان بابری رئیس دانشگاه کابل آمده است؛
«جناب آقای دکتر عثمان بابری
رئیس محترم دانشگاه کابل
با سلام و احترام
بار دیگر دست جنایتکاران تروریست و دشمنانِ علم و فرهنگ، جوانان آینده ساز افغانستان را نشانه رفت و برخی از اساتید و دانشجویانِ شریف افغانستان را به خاک و خون کشید.
این جنایت تروریستی و به شهادت رساندن برخی از نخبگان علمی و دانشگاهی کشور دوست و برادر افغانستان، نشانه بزدلی و حقارت جنایتکارانی است که صلح و ثبات در افغانستان را نشانه رفته و مرتکب چنین جنایات ناجوانمردانه ای ضد ملت مظلوم و استوار افغانستان می شوند.
اینجانب با اندوه فراوان ضمن محکوم نمودن حادثه تروریستی دانشگاه کابل، مراتب تسلیت عمیق خودرا به دولت و ملت شریف افغانستان، اهالی علم و فرهنگ و جنابعالی اعلام نموده و از درگاه ایزد منان تسلای خاطر بازماندگان را مسئلت می نمایم.
در آخر با آرزوی شفای عاجل برای مجروحان این رویداد تأثر انگیز و صلحی توام با امنیت کامل در کشور افغانستان، آمادگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی را برای تقویت هر چه بیشتر همکاریهای علمی فرهنگی دو کشور اعلام می نمایم.»1399/08/16
18:41:23
5.0 / 5
1424
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد