نور معرفت
آیت الله علوی گرگانی:

مشكلات نباید موجب كوتاهی در انجام وظیفه شود

مشكلات نباید موجب كوتاهی در انجام وظیفه شود

به گزارش نور معرفت یكی از مراجع تقلید قم اظهار داشت: ممكنست مدیران در راه آبادانی شهر، با مشكلاتی روبرو شوند كه انها را دلسرد كند، اما نباید این ها سبب ناراحتی و یا كوتاهی در انجام وظیفه شود.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، آیت الله علوی گرگانی ظهر پنجشنبه در دیدار مدیران شهری قم با اشاره به روایتی از امام صادق (ع) درباره قم اظهار داشت: امام صادق (ع)، توجه ویژه ای به شهر قم داشته اند و در حدیثی می فرمایند که قم شهر علم و تقواست و از این شهر، علم و دانش به دنیا منتشر می شود.
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت شهر قم از جهات مختلف اظهار داشت: قم باید در مسائل فرهنگی و اخلاقی الگو باشد و همه دستگاه ها باید تلاش کنند تا این شهر را به الگویی برای تمام شهرهای اسلامی تبدیل کنید.
وی با اشاره به اینکه قم در حوزه های مختلفی نیاز به نوسازی و توسعه دارد اظهار داشت: مدیران باید این شهر را به سطحی از پیشرفت برسانند که الگوی مردم ایران و دنیا شود.
آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر اینکه مسئولان نباید از خدمت به مردم خسته شوند اظهار داشت: ممکنست مدیران در راه آبادانی شهر، مشکلاتی روبرو شوید که مسئولان را دلسرد کند، اما نباید این ها سبب ناراحتی و یا کوتاهی در انجام وظیفه شود.


منبع:

1399/08/16
11:43:27
5.0 / 5
1183
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد