نور معرفت

سومین شماره فصلنامه علمی تخصصی مطالعات علوم قرآن منتشر گردید

سومین شماره فصلنامه علمی تخصصی مطالعات علوم قرآن منتشر گردید

نور معرفت: سومین شماره فصلنامه علمی ـ تخصصی مطالعات علوم قرآن به همت اداره نشریات و پژوهشكده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر گردید.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، سومین شماره فصلنامه علمی تخصصی «مطالعات علوم قرآن» مربوط به بهار ۱۳۹۹ منتشر و مقالات این شماره بر روی سامانه این نشریه به آدرسwww.jqss.isca.ac.ir نمایه گردید. «نقد و بررسی نظریه گلدتسیهر درباره اختلاف قرائات در قرآن» نوشته محمدصادق یوسفی مقدم و ریحانه حقانی، «مرجعیت علمی قرآن با تاکید بر اندیشه های قرآن شناختی رشید رضا» به قلم سیدعلی اکبر حسینی رامندی، «قرآن خاستگاه عزت و مقاومت» اثر سعید بهمنی و «جامعیت قرآن در معناداری زندگی با نگاهی به آرای علامه طباطبایی (ره)» نوشته کبری جهانی و ریحانه حقانی، همچون مقالات این شماره است.
همین طور «نقش توحیدباوری در مقاومت اسلامی از دیدگاه قرآن کریم» نوشته علی خراسانی، «مبانی قرآنی و روایی مقاومت در کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی)» به قلم غلامحسین اعرابی و «بررسی مستندات حدیثی دکتر سها برای اثبات نسخ نافی وحیانیت قرآن» اثر فرج الله میرعرب و حسین رضایی از دیگر مطالبی می باشد که در این شماره انتشار یافته است. فصلنامه مطالعات علوم قرآن در بانک اطلاعات نشریات کشور (Magiran)؛ پایگاه مجلات تخصصی نور (Noormags)؛ پایگاه استنادی سیولیکا (Civilica)، پرتال جامع علوم انسانی و پرتال نشریات دفتر تبلیغات اسلامی ( http: //journals.dte.ir) نمایه می شود.


منبع:

1399/04/26
23:52:53
5.0 / 5
1921
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد