نور معرفت

اهم برنامه های معاونت فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی در دهه كرامت

اهم برنامه های معاونت فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی در دهه كرامت

به گزارش نور معرفت معاون فرهنگی و روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اهم برنامه های این معاونت را در روزهای دهه كرامت شرح داد.


عباس سلیمی-معاون فرهنگی و روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) - در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اهم فعالیتهای این مرکز در روزهای دهه کرامت اظهار نمود: در دهه کرامت مرکز آموزش قرآن ضمن برگزاری یک محفله ویژه انس با قرآن، مسابقه فرهنگ قرآنی با مبحث دهه کرامت برگزار می نماید و در کلیه شبکه های مجازی این مرکز پست های در رابطه با دهه کرامت بارگذاری خواهد شد.
وی اظهار داشت: کلیه برنامه های مصوب شورای هماهنگی دهه کرامت هم در کانال های مربوطه و وبسایت مرکز آموزش قرآن تبلیغ و اطلاع رسانی خواهند کرد. در اداره کل برنامه های فرهنگی و آموزشی مسابقه فرهنگی تحت عنوان «سایه های کرامت» در شبکه های اجتماعی مختلف از اول تا ۱۵ ذی القعده برگزار می شود.
معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) افزود: یک مسابقه فرهنگی دل نوشته هم به حضرت حمزه بن موسی الکاظم(ع) از راه شبکه های اجتماعی از ابتدا تا ۱۵ ذی القعده برگزار می شود، همینطور موارد در رابطه با دهه کرامت شامل احادیث منتخب تحت عنوان «احادیث روز» عرض ارادت و منبر تصویری در پنج شبکه اجتماعی اجرا خواهد شد.
سلیمی تصریح کرد: در اداره کل ارتباطات، تبلیغات و روابط عمومی هم باتوجه به محدودیت های موجود برای برگزاری مراسم ها در آستان مقدس تلاش می نماییم با اختصاص آنتن پخش زنده تلویزیونی نسبت به برنامه ریزی و انعقاد برنامه های مناسبتی در روزهای دهه کرامت اقدامات لازم صورت پذیرد. هماهنگی و دیدار با تعدادی از خانواده های معزز شهدا توسط خادمان آستان مقدس، اطلاع رسانی و ارسال پیام های مناسب در چارچوب تصویر و صوت برای مخاطبان واتس آپ آستان مقدس که معارف اسلامی و در رابطه با دهه کرامت را منتقل خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: در صورت برگزاری مراسم هم برای انعکاس برنامه ها و پخش زنده مراسم در سایت آستان و شبکه های مجازی اقدامات لازم صورت می پذیرد. برگزاری مسابقات فرهنگی مجازی هم آخرین اقدام این آستان مقدس است.
1399/04/01
23:56:20
5.0 / 5
2321
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد