نور معرفت
فقهی زاده:

وظیفه معاونت قرآن و عترت راهبری كارهای قرآنی كشور است

وظیفه معاونت قرآن و عترت راهبری كارهای قرآنی كشور است

نور معرفت: در هشتمین جلسه شورای مدیران معاونت قرآن و عترت موضوع سامانه آموزشی موسسات قرآنی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، درهشتمین جلسه شورای مدیران با حضور معاون قرآن و عترت وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران کل معاونت، موضوع سامانه آموزشی موسسات قرآنی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور حجت الاسلام مطهریان - مدیر موسسه قرآنی استان یزد - و روح الله مطهریان - طراح نرم افزار و اپلیکیشن آموزشی حمد ویژه موسسات قرآنی کشور - صورت گرفت، نقطه نظرات مدیران درباب این نرم افزار مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نرم افزار فوق توسط موسسه مجری ارائه شد.

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست بر بهره گیری از فضای مجازی و استفاده از ظرفیت های بالقوه آن اصرار کرد و اظهار داشت: ما باید در فضای فعلی کشور یک عرف جدید ایجاد نماییم و این دور از دسترس نیست و لزوم دارد به صورت واقعی بدان بپردازیم.

وی با اشاره به خاصیت های نرم افزار آموزشی ویژه موسسات قرآنی اظهار داشت: ما به دوران پساکرونا فکر می نماییم تا کارهای قرآنی را در حوزه فضای مجازی ادامه دهیم. بدین سبب طراحی نرم افزار آموزشی جدید باید منحصر به فرد و به روز باشد.

فقهی زاده با بیان این که کارهای معاونت قرآن و عترت در سطح کشور با هدف راهبری حوزه قرآن و عترت است اشاره کرد: نگاه لطمه شناسی و راستی آزمایی یکی از نکات قابل توجه در این نرم افزار باید باشد و هدف ما این است که فعالیت موسسات را در سطح کشور با این گونه نرم افزار ها رصد نماییم.

وی با اشاره به این که ما به این محصول بعنوان یک اثر قابل رشد نگاه می نماییم که بتواند نیازهای ما را تامین کند بر ضرورت نوآوری و قابلیت های خاص و به سایر جنبه های ارتباطی بیشتر از این اپلیکیشن اصرار کرد.

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشکیل کارگروهی متشکل از دو اداره کل ارتباطات و هماهنگی و دفتر آموزش و توسعه مشارکت ها اصرار کرد این کارگروه نیازها را احصا و ارائه و همین طور اشکالات آموزشی را که می تواند در انجام وظایف خلل ایجاد نماید، مرتفع کند.

منبع:

1399/03/29
11:31:40
5.0 / 5
2311
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد