نور معرفت

آیین اختتامیه پنجمین دوره جایزه جهانی اربعین برگزار می گردد

آیین اختتامیه پنجمین دوره جایزه جهانی اربعین برگزار می گردد

نور معرفت: آیین اختتامیه پنجمین دوره جایزه جهانی اربعین و افتتاحیه ششمین دور به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در 9 مهرماه انجام خواهد شد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، به نقل از سازمان فرهنگ وارتباطات اسلامی، جایزه‌ی جهانی اربعین؛ برنامه ای فرهنگی در مقیاس بین المللی ست كه به ابتكار سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با هدف اشاعه‌ی فرهنگ عاشورایی و نمایش جلوه های دلدادگی به حضرت سیدالشهداء (علیه السلام) بعنوان بی بدیل ترین جلوه‌ی مقاومت و آرمان خواهی، برگزار می گردد.
این جایزه تابحال در پنج دوره بارویكرد بین المللی و مشاركت نهادهای فعال در حوزه اربعین برگزار شده و اینك در آستانه‌ی برگزاری آیین اختتامیه‌ی پنجمین دوره‌ی این رویداد فرهنگی، آثار شركت­كنندگانی از ۲۰ كشور؛ مورد بررسی قرار گرفته و از برگزیدگان بخش­های سه گانه‌ی آن، تجلیل به عمل خواهد آمد.
آیین اختتامیه‌ی پنجمین دوره‌ی این جایزه‌ی بین المللی و افتتاحیه‌ی ششمین دوره، به صورت همزمان، سه شنبه نهم مهرماه ۱۳۹۸ ساعت ۹ بامداد در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با حضور مسئولین نهادهای مختلف، سفرای كشورهای شركت كننده و دانشجویان و طلاب خارجی شاغل به تحصیل در ایران انجام می شود. در این رویداد همچون ادوار گذشته، به شركت كنندگانی كه آثارشان بنابر انتخاب هیات داوران به جمع آثار منتخب در سه بخش عكس، فیلم و سفرنامه راه یافته اند، لوح سپاس و هدیه‌ی تقدیم خواهد شد.
برگزاری نمایشگاهی از آثار منتخب این دوره و ادوار گذشته، از برنامه های جنبی آیین اختتامیه پنجمین جایزه جهانی اربعین خواهد بود.
منبع:

1398/07/02
13:53:04
5.0 / 5
4654
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد