نور معرفت
مدیر فرهنگسرای سرو تشریح كرد؛

معرفی كارگاه های آموزشی فرهنگسرای سرو در فضای مجازی

معرفی كارگاه های آموزشی فرهنگسرای سرو در فضای مجازی

نور معرفت: رویا فتحی، مدیر فرهنگسرای سرو از برگزاری دو كارگاه جدید این مركز در ایام تعطیل نوروزی كه بوسیله فضای مجازی منتشر می شود، آگاهی داد.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، رویا فتحی مدیر فرهنگسرای سرو ضمن اشاره به شیوع ویروس كرونا اظهار داشت: این روزها به سبب شیوع بیماری كرونا مراكز فرهنگی آموزشی تعطیل می باشند؛ به همین دلیل خیلی از كارهای هنری و آموزشی بوسیله فضای مجازی انجام می شود.
وی افزود: فرهنگسرای سرو در امتداد عمل به مسئولیت اجتماعی خود و پر كردن اوقات فراغت مخاطبین كه در خانه ها حضور دارند برنامه های مختلفی را بوسیله صفحه اینستاگرامی خود تدارك دیده است. تازه ترین برنامه های این مركز كه در فضای آموزشی بوده و سرگرم كننده نیز می باشد، «كارگاه آموزش هوش چندگانه» و «سلسله سفارش های طلایی در نوروز» است.
فتحی با اشاره به كارگاه هوش چندگانه اظهار داشت: كارگاه كاربردی آموزش هوش چندگانه یكی از ویژه برنامه های نوروزی فرهنگسرای سرو است. این سلسه جلسات شامل معرفی و كاركردهای هوش اخلاقی است كه در چارچوب ۱۰ كلیپ حرفه ای توسط دكتر قباد حق محمدی با هدف تقویت هوش ریاضی، موسیقی، كلامی، حركتی، درون فردی و برون فردی تدریس می شود. هر قسمت از این كارگاه به صورت روزانه در صفحه اینستاگرامی فرهنگسرای سرو منتشر می شود.
وی در مورد دیگر برنامه این مركز كه در فضای مجازی است، اظهار داشت: سلسله برنامه های سبك زندگی با ارائه سفارش های طلایی در ایام تعطیل نوروز دیگر برنامه ای است كه با هدف حفظ آرامش در خانه ها و مدیریت اوضاع كرونایی در نوروز منتشر می شود. این جلسات در چارچوب ۱۱ كلیپ حرفه ای توسط دكتر مهدی اسماعیل تبار تدریس شده و روابط والدین و فرزندان تشریح می شود.
علاقه مندان برای دریافت این جلسات می توانند به صفحه اینستاگرامی فرهنگسرای سرو با آدرس farhangsara_sarv مراجعه كنند.


منبع:

1399/01/14
00:50:35
5.0 / 5
2883
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد