نور معرفت
برای پیشگیری از شیوع ویروس كرونا انجام شد

تعلیق برنامه های آستان حضرت عبدالعظیم

تعلیق برنامه های آستان حضرت عبدالعظیم

نور معرفت: برمبنای تصمیم ستاد مقابله با بحران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) در پنجم اسفندماه، برگزاری ویژه برنامه های مذهبی و فرهنگی آستان مقدس به زمان آینده موكول شد.


به گزارش نور معرفت به نقل از روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، برمبنای تصمیمات اتخاذشده در این ستاد، بمنظور پیش گیری از شیوع ویروس كرونا و همین طور حفظ سلامتی زوار و مردم، مراسم مذهبی و برنامه های فرهنگی، آموزشی آستان مقدس تا اطلاع ثانوی تعلیق و به زمان مناسب دیگری موكول شد.
در همین راستا دور ضرایح مطهر نرده های حائل قرار داده شده و برای جلوگیری از شیوع این ویروس، برنامه ریزی های ویژه ای در دستور كار آستان قرار گرفته كه یكی از این اقدامات، ضدعفونی كردن مستمر ضرایح مطهر و بخش های مختلف آستان است.
همین طور كتابخانه، موزه، خانه علم و آسمان نما، مركز نجوم و كلاس های مركز آموزش قرآن نیز تا اطلاع ثانوی از پذیرش مراجعان معذور است و درهای آستان در ساعت ۲۲ هر شب بمنظور نظافت و ضدعفونی بسته خواهد شد.
درانتها این بیانیه آمده است: ضمن آرزوی سلامتی برای مردم عزیز و غیور ایران اسلامی، گذر از این بلا و گرفتاری را از درگاه حضرت باری تعالی مسئلت داریم.
منبع:

1398/12/07
11:27:50
5.0 / 5
3468
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد