نور معرفت

ثبت نام مدیران كاروان های زیارتی پیاده رضوی تا اختتام شهریورماه

ثبت نام مدیران كاروان های زیارتی پیاده رضوی تا اختتام شهریورماه

به گزارش نور معرفت سخنگوی جمعیت خدمت گزار زوار پیاده امام رضا(ع) اظهار داشت: ثبت نام مدیران كاروان های زیارتی پیاده امام رضا(ع) كه از اول محرم 98 شروع شده است تا اختتام شهریور ماه امسال ادامه دارد.


حسین رضایی در گفت و گو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار نمود: مدیران كاروان های زیارتی كه در روزهای دهه پایانی صفر (بعد از اربعین) قصد تشرف به صورت پیاده به مشهد مقدس را دارند، می توانند با مراجعه به سایت «جمعیت خدمت گزار زوار پیاده» به آدرس، www.Zaerin۸.com یا www. Zaerin۸.ir نسبت به ثبت نام و یا تكمیل و ویرایش اطلاعات خود در مهلت تعیین شده اقدام نمایند.
وی اشاره كرد: مدیرانی كه در سال قبل ثبت نام كرده اند نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و با مراجعه به بخش ویرایش، اطلاعات سال جدید را كامل كنند.
سخنگوی جمعیت خدمت گزار زوار پیاده امام رضا(ع) عنوان كرد: متقاضیان علاوه بر تكمیل فرم مشخصات فردی، پزشكی و كاروان؛ تصویر مدارك مورد نیاز همچون عكس، كارت ملی، شناسنامه و معرفی نامه خودرا بوسیله سایت بارگذاری كنند.
رضایی اظهار داشت: مدیران كاروان های زیارتی پیاده برای دریافت این معرفی نامه می توانند به فرمانداری، بخشداری، دهداری و یا سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان های محل اقامت خود بازگشت كنند.
وی افزود: تابحال بیشتر از ۵۰ مدیر كاروان پیش ثبت نام كردند كه ۱۲ درصد آنها مدیران جدید هستند. همایش مدیران كاروان های زیارتی در مشهد برگزار می گردد و محل همایش برای همه اطلاع رسانی خواهد شد.
سخنگوی جمعیت خدمت گزار زوار پیاده امام رضا(ع) بیان كرد: نكاتی قابل ذكر است كه مدیران باید توجه كنند؛ نخست این كه جهت ستاندن معرفی نامه از سازمان تبلیغات اسلامی و مراكزی كه اعلام شد، باید اسكن آن در سایت بارگذاری شود و اصل نامه در روز همایش تحویل واحد ثبت نام ستاد جمعیت خدمت گزار شود؛ در غیر این صورت ثبت نام آنان قطعی نمی گردد.
رضایی اظهار نمود: دومین نكته این است كه با عنایت به این كه كلیه اطلاعات مورد نیاز بوسیله پیامك به اطلاع مدیران كاروان ها می رسد، شماره همراهی را در سایت بنویسند كه در دسترس بوده و انحصارا مربوط به خودشان باشد.
وی افزود: از دیگر نكاتی كه باید توجه گردد، این است كه برای كاروان های جدید حداكثر ۱۴۰ نفر و حداقل ۵۰ نفر گنجایش لحاظ شده است. این مساله را در ثبت نام رعایت نمایند و هم چنین در زمان ثبت نام، علاوه بر نام و اطلاعات خود، نام و اطلاعات كامل معاون و روحانی كاروان را ذكر كنند.
سخنگوی جمعیت خدمت گزار زوار پیاده امام رضا(ع) اشاره كرد: مدیران كاروان ها اهتمام كنند در كاروان حتما روحانی، مداح و یا فردی آشنا به علوم دینی و احكام داشته باشند؛ هم چنین مدیران كاروان هنگام ثبت نام، تاریخ دقیق ورود خود به مشهد را مشخص كنند.

منبع:

1398/06/24
20:44:13
5.0 / 5
4400
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد