نور معرفت

مناظره اول فرهنگی سیاسی و مناظره دوم اقتصادی می باشد

مناظره اول فرهنگی سیاسی و مناظره دوم اقتصادی می باشد

نور معرفت: به گزارش نور معرفت، مناظره اول میان دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری، مبحث فرهنگی سیاسی دارد و مبحث مناظره دوم هم اقتصادی می باشد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام جزئیاتی رسمی از مبحث مناظره های پیش رو از جانب مسؤلان ستاد انتخابات صدا و سیما، مناظره اول میان دو نامزد، مبحث فرهنگی ـ سیاسی دارد و مبحث مناظره دوم هم اقتصادی می باشد.
در این دو مناظره تلاش بر اینست فرصت ها کوتاه تر و سؤالات مستقیم تر شوند.
در مناظره های دونفره نامزدها روبه روی هم قرار می گیرند و در رابطه با ی یک مبحث با هم صحبت می کنند و به سؤالات پاسخ می دهند و امکان مقایسه ای دو نامزد فراهم می شود.
بخش پرسش و پاسخ نامزدها حداکثر ۹۰ دقیقه خواهد بود و از نامزدها ۱۰ سوال پرسیده می شود. در این مناظره از دو نامزد خواسته می شود به سؤالات با صراحت پاسخ دهند.
در دور اول پنج مناظره گذشته بین کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با موضوعات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، سیاست خارجی و همینطور «کارآمدسازی دولت» (اقتصادی) پخش گردید.
اولین مناظره دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری امشب از ساعت ۲۱ و ۳۰ تا ۲۳ و ۳۰ به صورت زنده از شبکه های یک، سلامت (با رابط ناشنوایان) و جام جم ۱، ۲ و ۳ برای ایرانی ها خارج از کشور پخش می شود.
بر این اساس در این مناظره دو نامزد در بازه زمانی دوساعته پاسخگوی سوالات در چهارچوب محورهای فرهنگی ـ سیاسی خواهند بود.
بر مبنای آن چه برخی رسانه ها منتشر نموده اند، اجرای هر دو مناظره را که به صورت زنده از شبکه اول پخش می شود، باز هم مهدی خسروی عهده دار است.
منبع:

1403/04/11
15:50:06
5.0 / 5
217
تگها: فرهنگ
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد