نور معرفت
مسئول مركز مفتاح تبلیغات اسلامی گلستان:

وحدت، لازمه دستیابی به تمدن نوین اسلامی است

وحدت، لازمه دستیابی به تمدن نوین اسلامی است

به گزارش نور معرفت، گلستان مسئول مرکز مفتاح اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان، اظهار داشت: ما مسلمانان دشمن مشترکی داریم ازاین رو به حکم عقل باید با یکدیگر متحد باشیم تا به تمدن نوین اسلامی دست یابیم.حجت الاسلام سیدمهدی میرپارسایی عصر امروز یکشنبه ۲۷ فروردین ماه در گفتگو با خبرنگاران در مورد آئین افطاری وحدت و مقاومت با حضور علما، فرهنگیان، اهالی هنر و جامعه ورزشی در مسجد نورانی مراوه تپه اظهار نمود: افطاری وحدت و مقاومت همزمان با استانهای تلفیقی کشور در ۱۰ شهرستان گلستان درحال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه این مراسم با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز اسلامی گلستان اجرا شده است، اضافه کرد: خداوند در قرآن کریم راه کفر وایمان را از هم مشخص کرده و هم اکنون اسرائیل، مصداق اتم طاغوت است که شدیدترین دشمن مؤمنین محسوب شده که به دنبال نابودی نسل بلاد اسلامی است.

حجت الاسلام پارسایی ضمن اشاره به این که استکبار برای کمرنگ کردن مسأله فلسطین، جنگ شیعه و سنی را به راه انداخته است، اظهار داشت: اهمیت این گونه جلسات را میتوان در کلام سران رژیم به وضوح یافت که از وحدت شیعه و سنی هراس دارند.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام از روز اول بر مسأله فلسطین پافشاری داشته، گرچه بدخواهان چشم دیدن حمایت ما را ندارند اما این حمایت ها تا به امروز ادامه داشته است.

مسئول فرهنگی، تبلیغی ادیان و مذاهب اسلامی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار داشت: اگر ما دلیل قرآنی و روایی هم در خصوص وحدت نداشتیم عقل ما حکم می کند برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی باید بین مسلمین وحدت ایجاد شود چون که ما دشمن مشترکی داریم.

منبع:

1402/01/28
12:03:42
5.0 / 5
342
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد