نور معرفت
مولوی اسحاق مدنی:

نظام جمهوری اسلامی ایران دشمنان وحدت اسلام را به ذلت کشاند

نظام جمهوری اسلامی ایران دشمنان وحدت اسلام را به ذلت کشاند

به گزارش نور معرفت، رییس شورای عالی مجمع تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: جهان اسلام همیشه شخصیت های برجسته ای را برای بسط وحدت دارد آنها باید برای آینده امت اسلامی چاره ای بیاندیشند.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، مولوی اسحاق مدنی - رییس شورای عالی مجمع تقریب مذاهب اسلامی- در مراسم افتتاحیه سی و ششمین کنفرانس وحدت اسلامی اظهار داشت: " وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا ۚ " این آیه پس از انقلاب اسلامی ایران در حوزه وحدت بیش از همه تلفظ می شود. آیه ای است که رسول خدا(ص) و میان صحابه هایشان زمانیکه اختلاف به وجود آمده بود از آن استفاده کردند.

وی ادامه داد: امروز هم منافقین و دشمنان اسلام از وحدت امت اسلامی ضرر می بینند، بدین سبب باید بدانیم که قدرت وحدت دشمنان را نابود می کند آنها چشم دیدن وحدت را ندارند و همیشه در تلاش اند تا آنرا نابود سازند.

رییس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اشاره کرد: جهان اسلام همیشه شخصیت های برجسته ای را برای بسط وحدت دارد آنها باید برای آینده امت اسلامی چاره ای بیاندیشند. دشمنان اتحاد را به آسانی تحمل نمی کنند.

مولوی مدنی اشاره کرد: امروز امت اسلامی باید پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران باشند در حقیقت امروز مردم ایران بیدار شده اند گرچه تعدادی از افراد هنوز در پی ایجاد تفرقه هستند اما حقانیت جمهوری اسلامی ایران برای همگان روشن شده است.

رییس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اشاره کرد: علما و اندیشمندان باید اساس اسلام را گسترش دهند این عزتی که امروز نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم جمهوری اسلامی ایران دست یافته اند موجب می شود در مقابل سو استفاده های دشمنان شجاعانه ایستادگی کنند.

وی اشاره کرد: امروز اگر نظام جمهوری اسلامی ایران نبود، دشمنان به ذلت کشیده نمی شدند و از هر راهی برای ایجاد تفرقه دریغ نمی کردند. امیدواریم که این امت اسلامی با هوشیاری کامل سرفراز باشد و در نهایت بتوانیم به آنچه که مدنظرمان است یعنی تمدن نوین اسلامی دست یابیم.




1401/07/22
13:13:54
5.0 / 5
349
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد