نور معرفت
از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می شود؛

جمع آوری نذورات شهروندان در نذر اربعین

جمع آوری نذورات شهروندان در نذر اربعین

نور معرفت: جزییات جمع آوری نذورات شهروندان در چالش نذر اربعین از طرف سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام گردید.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، جزییات جمع آوری نذورات شهروندان در چالش «نذر اربعین» از طرف سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام گردید. در این پویش که با هدف رساندن نذورات به جاماندگان و عزاداران حسینی در راه پیاده روی اربعین برگزار می شود، از بانوان داوطلبی که تمایل دارند با پخت نذری و یا توزیع آن در این مراسم مشارکت کنند، دعوت به عمل می آید.

بانوان داوطلب می توانند نذورات خودرا در قالب کیک، لقمه و… در ایام جمعه ۲۵ و شنبه ۲۶ شهریور به یکی از موکب های مشخص شده تحویل دهند. این نذورات در روز راهپیمایی در ۱۴ نقطه در میان زوار توزیع می شود. علاقه مندان جهت شرکت در این پویش می توانند به سامانه nazr.farhangsara.ir مراجعه کنند یا با سامانه تلفنی ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

قابل ذکر است بخش دیگری از این پویش پنج شنبه هفته گذشته با هدف تولید ۴۰ هزار دست سازه نمدی برای کودکانی که در مراسم جاماندگان اربعین تهران شرکت می کنند، اجرا شد. این دست سازه ها با حضور ۲ هزار نفر از بانوان داوطلب تولید شد که البته قسمتی از این ظرفیت هنوز باقی مانده است و بقیه عروسک ها طی هفته جاری با حضور کانون های مردمی تولید خواهد شد.


منبع:

1401/06/20
22:47:11
5.0 / 5
339
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد