نور معرفت

فراخوان جایزه البرز 1401 (بخش دانش آموزی)

فراخوان جایزه البرز 1401 (بخش دانش آموزی)

نور معرفت: بنیاد فرهنگی البرز در شصتمین سال تاسیس خود، فراخوان جایزه البرز 1401 در بخش دانش آموزی را با هـدف تقدیر از دانش آموزان برتر سراسر کشور منتشر نمود.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، امسال و به مناسبت تقارن با شصتمین سال تأسیس بنیاد فرهنگی البرز، آئین «جایزه البرز 1401» (بخش دانش آموزی) با هدف تقدیر از 60 نفر از دانش آموزان برتر سراسر کشور، طی مراسمی در آبان ماه سال 1401 برگزار می گردد.
در این دوره، دانش آموزانی که در سال تحصیلی 1401-1400 در پایه نهم مقطع متوسطه اول و پایه دوازدهم مقطع متوسطه دوم در شاخه نظری (رشته های ریاضی فیزیک، تجربی، علوم انسانی و معارف اسلامی)، و شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش از سراسر کشور تحصیل می کنند، می توانند با مراجعه به سایت جایزه البرز به آدرس www.alborzprize.ir (سامانه دانش آموزی)، نسبت به عضویت در سامانه و متعاقب آن دریافت و مطالعه دستورالعمل جایزه البرز 1401 در هر یک از پایه ها و شاخه ها مبادرت ورزند و در صورت واجد شرایط بودن، در سامانه جایزه البرز فرم داوری و مدارک خودرا بارگذاری نمایند.
لازم به ذکر است زمان شروع تکمیل فرم داوری و بارگذاری مدارک برای دانش آموزان پایه نهم (متوسطه اول) از ۱۰ تیر و برای دانش آموزان پایه دوازدهم (متوسطه دوم) از ۱۰ مرداد اعلام گردیده و اختتام این زمان نیز حداکثر تا تاریخ 10/06/1401 تعیین شده است که باتوجه به لزوم پالایش مستندات دریافتی و راستی آزمایی آنها بوسیله استعلام از مراجع ذیربط و انجام داوری، این زمان به هیچ عنوان تمدید نشده و رأس تاریخ اعلام شده، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.
با اختتام مهلت عضویت و تکمیل فرم داوری و بارگذاری مدارک، آیین داوری و انتخاب نهایی از میان افراد واجد شرایط به تفکیک توسط هیات داوری جایزه البرز برگزار می شود و با انتخاب برگزیدگان نهایی شصتمین سال جایزه البرز، از ایشان با اهدای جوایز نقدی تقدیر به عمل می آید.
شایان ذکر است باتوجه به رشد چندبرابری رقم نقدی جوایز طی سالهای اخیر، در نظر است رقم جایزه البرز 1401 نیز بعد از تصویب در هیئت امنای بنیاد افزایش یابد که میزان آن متعاقباً اعلام می شود.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جایزه البرز به آدرس www.alborzprize.ir (سامانه دانش آموزی) مراجعه کنند.
منبع:

1401/03/19
12:25:11
5.0 / 5
473
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد