نور معرفت
به همت گروه جهادی برای ایران برگزار می شود؛

محافل انس با قرآن با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در مناطق محروم

محافل انس با قرآن با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در مناطق محروم

گروه جهادی برای ایران با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و برگزاری محافل انس با قرآن در مناطق محروم و کم برخوردار کشور تأسیس شده و محافلی با حضور قاریان برجسته بین المللی درحال برگزاری است.


دریافت 25 MB به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، در روزهای سالگرد شهادت حاج قاسم گروه جهادی برای ایران با همکاری بنیاد احسان به مدت ۱۰ شب درحال برگزاری محفل انس با قرآن کریم در مناطق مختلف تهران و مناطق محروم کشور است.

گروه جهادی برای ایران با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و برگزاری محافل انس با قرآن در مناطق محروم و کم برخوردار کشور تأسیس شده و محافلی با حضور قاریان برجسته بین المللی درحال برگزاری است. این محافل با حضور قاریان بین المللی کشورمان همچون کریم منصوری، احمد ابوالقاسمی، مهدی عادلی، سعید پرویزی، محمد هادی صلح جو، سیدمحمد حسینی پور و قاری نوجوان مهدی قربانیان با اجرای علی نعمت اله زاده از مجریان قرآنی کشور از ۱۵ دی ماه شروع شده و تا ۲۵ دی ماه ادامه خواهد داشت.

نکته ی حائز اهمیت در برگزاری این محافل این بود که برای نخستین بار یک ارگان غیر قرآنی (بنیاد احسان ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره)) به همراه گروه جهادی برای ایران برای برگزاری چنین محافل باشکوهی اقدام نمودند.

1400/10/21
15:44:19
5.0 / 5
708
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد