نور معرفت
دبیر ستاد اربعین گیلان خبر داد؛

اعزام ۷۱۴ گیلانی به کربلا

اعزام ۷۱۴ گیلانی به کربلا

به گزارش نور معرفت دبیر ستاد اربعین گیلان با اشاره به اعزام 714 گیلانی به کربلا، اظهار داشت: سعی شده پرواز مستقیمی از رشت به نجف اشرف برای جابه جایی زوار صورت گیرد.نادر عبدالله پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اعلام سهمیه اربعین امسال برای ایران از طرف مقامات عراقی، اظهار نمود: مجموع سهمیه اعلام شده برای پیاده روی اربعین امسال باتوجه به شرایط کرونائی ۶۰ هزار نفر تعیین شده است.
وی با اعلان اینکه سهمیه استان گیلان از این تعداد ۷۱۴ نفر است، اظهار داشت: از این تعداد ۲۱۰ نفر سهمیه موکب داران و ۵۰۴ نفر نیز مردم عادی از استان گیلان به این همایش معنوی اعزام می شوند.
عبدالله پور در ادامه با اشاره به این که امسال اعزام ها بصورت هوایی بوده و هیچ سفر زمینی به عراق صورت نمی گیرد، افزود: با هماهنگی های انجام شده احتمال بسیار زیادی وجود دارد که از رشت نیز پرواز مستقیمی برای عراق پیش بینی شود.
وی با تاکید بر این که برای حضور در پیاده روی اربعین، کشور عراق شرایط ویژه ای را باتوجه به شرایط کرونائی تعیین کرده است، اظهار داشت: افراد برای اعزام به اربعین حتما باید در سامانه سماح ثبت نامه کنند.
دبیر ستاد اربعین گیلان در ادامه تزریق دُز واکسن کرونا را از دیگر شرایط تعیین شده از طرف طرف عراقی برای حضور در پیاده روی اربعین برای زوار عنوان و اشاره کرد: داشتن تست منفی ۷۲ سال پیش از پرواز نیز از دیگر شرایط تعیین شده است.


منبع:

1400/06/27
10:41:25
5.0 / 5
648
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد