نور معرفت
سرپرست مركز هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی:

مقام معظم رهبری بر استعدادیابی و پرورش طلاب شاعر تاکید دارند

مقام معظم رهبری بر استعدادیابی و پرورش طلاب شاعر تاکید دارند

سرپرست مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی از تاکید مقام معظم رهبری بر استعدادیابی و پرورش طلاب شاعر آگاهی داد.


به گزارش نور معرفت به نقل از دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره بین المللی شعر حوزه، حجت الاسلام سید علی هاشمی سرپرست مرکز هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در دیدار دست اندرکاران پنجمین دوره جشنواره بین المللی شعر حوزه با آیت الله علوی گرگانی اشاره کرد: رهبر معظم انقلاب می فرمایند که فضای شعر را در زمینه های علمیه ترویج و طلاب شاعر را استعدادیابی و پرورش بدهید.
وی ادامه داد: نگاه جشنواره بین المللی شعر حوزه (اشراق) برهمین مبناست که طلاب با استعداد را شناسایی و استعدادیابی کند و آنگاه پرورش بدهد و بتواند از ظرفیت های طلاب در شعر، نوحه و سرود استفاده نماید.
سرپرست مرکز هنر و رسانه معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی افزود: علم طلاب علم الهی است و این بایستی در عرصه های مختلف جامعه ورود پیدا کند و به این وسیله فضای جامعه را کنترل کرده و پیشران باشد تا به مقصد اصلی برسد.
پنجمین دوره جشنواره بین المللی شعر حوزه در بخش های مختلف مانند شعر کلاسیک، شعر نو، شعر کودک و نوجوان و غیره امسال به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می شود.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره می توانند به سایت جشنواره به آدرس https: //shear.eshragh.ir/ مراجعه کنند.

1400/06/26
13:33:04
5.0 / 5
494
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد