نور معرفت

برگزاری نوزدهمین همایش تجلیل از پیش كسوتان قرآنی شهر تهران به تعویق افتاد

برگزاری نوزدهمین همایش تجلیل از پیش كسوتان قرآنی شهر تهران به تعویق افتاد

نور معرفت: نوزدهمین همایش عمری با قرآن که قرار بود 28 تیرماه در سالن سعدی برج میلاد تهران، اجرا شود به سبب بحرانی شدن شرایط کرونا در پایتخت زمان دیگری اجرا خواهد شد.


به گزارش نور معرفت به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای قرآن، دکتر رحیم خاکی رییس فرهنگسرای قرآن اظهار داشت: با وجود فراهم بودن شرایط برای برگزاری نوزدهمین دوره همایش عمری با قرآن، اوج گیری وضعیت کرونائی تهران سبب شد تا این همایش به تعویق بیفتد. تدابیر اجرائی و عملیاتی برگزاری نوزدهمین دوره همایش تجلیل از پیشکسوتان قرآنی فراهم شده بود، اما متأسفانه خیزش موج پنجم کرونا و وضعیت قرمز تهران سبب شد تا در وضعیت مناسبت تری این همایش اجرا شود.
وی با اشاره به این که طی برنامه ریزی انجام شده در نظر داشتیم تا این همایش را ۲۸ تیرماه در سالن سعدی برج میلاد برگزار نماییم، بیان کرد: این برنامه، تجلیل از پیشکسوتان جامعه قرآنی و افرادی است که عمری را در پایه توسعه و بسط آموزه های قرآنی در سطح جامعه تلاش نموده اند، بنابر این حفظ سلامتی آنها در اولویت است و این تدبیر به سبب رعایت پروتکل ها انجام شد.
خاکی با اشاره به این که وضعیت قرمز کرونائی سبب شد تا برگزاری این همایش برای سومین بار به زمانی دیگر موکول گردد، اشاره کرد: برگزاری مراسمی درخور و شایسته چنین افراد باارزش و اساتید قرآنی، حداقل کار امکان دارد، بنابر این این مراسم در زمانی دیگر و با شرایط مناسب حضور این افراد برگزار می شود که زمان آن متعاقبا اطلاع رسانی می شود.
رییس فرهنگسرای قرآن اضافه کرد: طبق روال هر ساله در این دوره نیز از پیشکسوتان قرآنی در زمینه های حفظ، قرائت، آموزش، مدرسی قرآن، مدیر امور قرآنی، ترجمه، تفسیر، پژوهش و هنری تجلیل می شود.
یادآور می شود، همایش تجلیل از پیشکسوتان قرآنی با عنوان «عمری با قرآن» هر سال در نیمه ماه مبارک برگزار میشد اما دو سال است که به سبب شیوع ویروس کرونا و شیوع این بیماری برگزاری آن به تعویق افتاده است.
منبع:

1400/04/22
22:01:06
5.0 / 5
726
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد