نور معرفت
معاون دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی:

ایجاد دوقطبی كاذب سیاسی در انتخابات مانع توسعه كشور است

ایجاد دوقطبی كاذب سیاسی در انتخابات مانع توسعه كشور است

به گزارش نور معرفت خراسان شمالی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: ایجاد دوقطبی کاذب سیاسی در انتخابات مانع توسعه کشور است.


قاسم جعفری، در گفتگو با ایسنا، با تکیه بر ضرورت انسجام جبهه های اصولگرا و اصلاح طلب برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات سالجاری، اظهار نمود: باید از ایجاد جو دوقطبی کاذب بپرهیزیم و هر کسی که به دنبال پیشرفت و توسعه کشور است در میدان حضور داشته باشد.
این فعال اصولگرا افزود: انسجام جبهه های اصولگرا و اصلاح طلب باعث می شود از مصادره قدرت در کشور جلوگیری شود و این مساله بسیار مورد اهمیت است.
جعفری ضمن اشاره به این که اهمیت اصل مشارکت در انتخابات را کسی نمی تواند زیر سوال ببرد، اضافه کرد: فطرت انسان بگونه ای است که نمی پذیرد دیگران به منظور زندگی شخصی او تصمیم بگیرند و از همین جهت مشارکت در انتخابات اهمیت بسیاری دارد ازاین رو عدم حضور در انتخابات به شکلی پاک کردن صورت مساله است.
رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام رییسی در خراسان شمالی با تکیه بر این که تمام مردم متدین و غیر متدین، وطن خویش را دوست دارند، خاطرنشان کرد: حتی اگر کسی الزامات شرعی را قبول ندارد، اما قطع به یقین کشور و مملکت خویش را دوست دارد و همین مساله یکی از مهم ترین علل حضور در پای صندوق های رای است تا اجازه ندهیم دشمن از عدم مشارکت ما در روز انتخابات، خوشحال شود.
جعفری در مورد وظیفه مردم بعد از انتخاب رئیس جمهور و اعضای شورای شهر، اظهار نمود: مردم نباید مسئولینی که انتخاب می کنند را بعد از انتخابات رها کنند و باید مسئولین هم شرایطی را فراهم نمایند که مردم بتوانند مشکلات و نارضایتی های خویش را به خوبی و از طریق درست به آنان منتقل کنند.
نماینده اسبق بجنورد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با حضور پرشور در پای صندوق های رای، از دخالت دیگران در کشور جلوگیری می نماییم، به دلیل مشکلاتی هم که حالا در کشور وجود دارد نباید اصل انقلاب را زیر سوال ببریم.
او همینطور در ارتباط با راهکارهای رساندن صدای مردم به مسؤلان کشور، اظهار داشت: یکی از راهکارهای مهم می تواند تقویت رسانه های استانی باشد تا بتوانند آزادانه و منصفانه مشکلات موجود را به گوش مسؤلان برسانند و پل ارتباطی مناسبی بین این دو باشند.
منبع:

1400/03/10
17:35:12
5.0 / 5
456
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد