نور معرفت

پاسخ به دویست و پنجاه سوال كودكان از خدا در نمایشگاه قرآن

پاسخ به دویست و پنجاه سوال كودكان از خدا در نمایشگاه قرآن

به گزارش نور معرفت مدیر انتشارات جمال از ارائه دو کتاب «خدایا اجازه» و «خاطرات شیطان» بعنوان دو اثر جدید این انتشارات در نمایشگاه قرآن آگاهی داد و اظهار داشت: در کتاب «خدایا اجازه» به دویست و پنجاه سوال کودکان از خدا پاسخ داده شده است.


به گزارش نور معرفت به نقل از روابط عمومی اولین نمایشگاه مجازی قرآن کریم، حجت الاسلام علیرضا سبحانی نسب، مدیر انتشارات جمال، در مورد حضور این انتشارات در نمایشگاه مجازی قرآن کریم، اظهار داشت: انتشارات جمال با وجود اینکه در بخش بزرگسال نیز محصولاتی ارایه داده است اما با توجه به این که بیشترین کتاب هایی که ارایه داده ایم، در عرصه کودکان بوده است، بیشتر به انتشارات کودکان شناخته می شویم.
ایشان سپس به معرفی دو کتاب برتر این انتشارات در نمایشگاه مجازی قرآن کریم پرداخت و اضافه کرد: یکی از کتاب هایی که مورد استفاده کودکان و خانواده ها خواهد بود، کتاب «خدایا اجازه» هست که در آن کودکان حدود 250 سوال از خدا می پرسند و خدا هم جواب آنها را می دهد.
سبحانی در ادامه به انتشار کتاب خاطرات خدا در گذشته اشاره و اظهار نمود: در آن کتاب که محوریت آن خداشناسی است، خداوند متعال یک سری خاطرات از رفتارها و اعمال بندگان خود نقل کرده است. به همین دلیل امسال و در نمایشگاه مجازی قرآن کریم کتاب «خاطرات شیطان» را نیز عرضه نموده ایم که در آن خاطرات شیطات از اعمال و رفتار انسان ها نقل شده است.
مدیر انتشارات جمال در بخش پایانی صحبت های خود اظهار نمود: کتاب های جذاب دیگری هم در این دوره از نمایشگاه عرضه شده است که همچون آنها، مجموعه کتاب هایی در مورد ائمه معصومین(ع) است. در این مجموعه کتاب ها و در هر کتاب پنج حدیث از یکی از ائمه نقل شده و مفاهیم آنرا در قالب شعر و قصه ارایه داده ایم.
منبع:

1400/02/16
17:50:34
5.0 / 5
1309
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد