نور معرفت
معاون بهداشت وزیر بهداشت:

موافقت وزارت بهداشت با اعزام زائرین به عتبات حقیقت ندارد

موافقت وزارت بهداشت با اعزام زائرین به عتبات حقیقت ندارد

به گزارش نور معرفت معاون بهداشت وزیر بهداشت خبر موافقت وزارت بهداشت با اعزام محدود زائرین به عتبات عالیات را تکذیب نمود.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت در گفتگو با وبدا ضمن تکذیب خبر موافقت وزارت بهداشت با اعزام محدود زائرین به عتبات عالیات، اظهار داشت: این مورد حقیقت ندارد و چنین مجوزی در شرایط حاضر و تا اطلاع ثانوی نه از جانب وزیر محترم بهداشت و نه وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا صادر نشده است و خبر انتشار یافته درست نیست.
وی ادامه داد: این مورد در کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد کرونا هم بررسی شده و کماکان اعزام زائرین به عتبات عالیات منتفی است.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در ادامه اظهار داشت: پوشیده نیست که خیلی از هموطنان عزیز و عاشقان اهل بیت(ع) برای زیارت عتبات عالیات لحظه شماری می کنند، ولی در شرایط فعلی تا اطلاع ثانوی از سرگیری اعزام زائرین به عتبات میسر نیست و قدر مسلم هر زمان شرایط ایجاب کند، وزیر بهداشت و وزارت بهداشت و ستاد کرونا، برای اعلام موافقت، درنگ نخواهند کرد.
دکتر رییسی همینطور تصریح کرد: مبحث حج تمتع سال آتی شمسی هم همانگونه که وزیر بهداشت قبلا تاکید داشته اند، منوط به آمادگی میزبان و ارزیابی ریسک در زمانهای نزدیک به حج و البته واکسیناسیون افراد پیش از اعزام و طبق پروتکل های اعلامی در آن زمان خواهد بود و هم اکنون در این مورد هم نمی توان نظر قطعی اعلام نمود.1399/11/18
10:16:27
0.0 / 5
919
تگها: بهداشت , دكتر
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد