نور معرفت
حجت الاسلام قمی:

ترویج فرهنگ زكات یكی از اولویت های سازمان تبلیغات اسلامی است

ترویج فرهنگ زكات یكی از اولویت های سازمان تبلیغات اسلامی است

به گزارش نور معرفت رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طرح جامع پویش ملی زکات را یک خیز جمعی دانست و اظهار داشت: این خیز جمعی با جدی گرفتن همه مجموعه ها به امر زکات به یک گام بلند تبدیل خواهد شد.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، امروز در سی و نهمین جلسه شورایعالی زکات که در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد، عنوان کرد: جدی گرفتن و ترویج فرهنگ زکات یکی از اولویت های سازمان تبلیغات اسلامی به حساب می آید.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: یکی از وظایفی که بر عهده سازمان قرار داده شد کمیته فرهنگ سازی، ترویج و تبلیغ زکات بود تا اراده های جدی تبلیغ و ترویج با هم پیوند بخورد.
وی اظهار داشت: ۸۵۰ دقیقه برنامه تلویزیون برای ترویج و تبلیغ فرهنگ زکات خیلی کم است. آن تیزرها و برنامه هایی که برای فعالیتهای کمیته امداد تولید شد در تغییر ذهنیت جامعه بسیار اثر بخش بود ازاین رو می طلبد در زمینه زکات هم آثاری آماده شود که برای مخاطبان جذاب و خواستنی باشد.
حجت الاسلام قمی در ادامه تولید محتوا و عرضه آن در رسانه و فضای مجازی را لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: تولیدات فاخری باید در این حوزه تولید شود و در ساعات مناسب جهت استفاده افزون تر پخش شود.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طرح جامع پویش ملی زکات را یک خیز جمعی دانست و بیان نمود: این خیز جمعی باید به یک گام بلند تبدیل گردد، وقتی فرهنگ زکات ترویج می شود و جامعه ایمانی به آن توجه دارند لازم است انگیزه های زکات دهندگان هم افزایش یابد و این ترویج مؤثر فرهنگ زکات را می طلبد.
وی در انتها تصریح کرد: با اهتمام به فرهنگ سازی ترویج و تبلیغ از جانب همه مجموعه ها ثمرات ملموس پر رونق تر شدن و پر رنگ تر شدن امر زکات را شاهد خواهیم بود.


منبع:

1399/11/06
14:27:22
0.0 / 5
1064
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد