نور معرفت
به همت رادیو قرآن انجام می شود؛

معرفی مساجد تراز و معیارهای و مصادیق آن در برنامه گلدسته های نور

معرفی مساجد تراز و معیارهای و مصادیق آن در برنامه گلدسته های نور

نور معرفت: برنامه گلدسته های نور رادیو قرآن به معرفی نکات جذاب پیرامون مسجد می پردازد.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، «گلدسته های نور» عنوان برنامه شبکه رادیویی قرآن است که به همت گروه علوم قرآنی و در ساختاری مستند و طی بازه زمانی ۱۰ دقیقه ای به بیان نکات جذاب پیرامون مساجد می پردازد.
معرفی مساجد تراز و معیارهای و مصادیق آن، بیان آیات و روایات کوتاه در رابطه با مسجد از زبان مردم، علما، شهدا و بزرگان، ذکر حکایت ها و داستانک های کوتاه در رابطه با مسجد، پخش فراز تلاوت آیات در رابطه با مسجد و سرودها و آواهای در رابطه با آن و بیان آثار اقامه نماز در مسجد در گفتار اقشار مختلف مردم همچون موضوعاتی است که طی این برنامه به آن پرداخته خواهد شد.
این برنامه کوتاه با هدف آشنا ساختن شنوندگان با آیات و روایات در رابطه با مسجد، تولید آثار با محوریت مسجد در رادیو با ساختار جذاب بمنظور پیوند بیشتر جوانان با مسجد، زمینه سازی برای گرایش بیشتر شنوندگان به حضور در مسجد و همکاری در امور مساجد و توجه دادن مخاطب به نقش مسجد در امور اجتماعی، پخش می شود.
برنامه «گلدسته های نور» به صورت مستند گونه با بهره بردن از قطعات مختلف آوایی، کلامی و مردمی از شبکه رادیویی قرآن (موج اف ام ردیف ۱۰۰ مگاهرتز) به مدت ۱۰ دقیقه به سمع شنوندگان و مخاطبان می رسد.


منبع:

1399/10/26
12:07:54
0.0 / 5
1121
تگها: قرآن , گل , مسجد , نماز
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد