نور معرفت
به میزبانی خبرگزاری مهر؛

اولین جلسه هیئت فاطمی فرهنگ و رسانه انجام شد

اولین جلسه هیئت فاطمی فرهنگ و رسانه انجام شد

نور معرفت: هیئت فاطمی فرهنگ و رسانه که اخیرا به همت چند نفر از بانوان فعال فرهنگی و رسانه ای شکل گرفته است، اولین جلسه خودرا به میزبانی خبرگزاری مهر برگزار کرد.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، اولین جلسه هیئت فاطمی فرهنگ و رسانه به میزبانی خبرگزاری مهر اجرا شد.
این جلسه با حضور تمام اعضا در سالن جلسات خبرگزاری مهر تشکیل شد. تشریح فعالیت ها، عملکرد این هیئت، اهداف و فاکتورهای کلی درباب روند و چگونگی انجام کار تا آخر سال همچون موارد مطرح شده در این نشست بود.
همچنین پرداختن به موضوعات اساسنامه هیئت و نقش عمیق آن در تبیین مفاهیم دینی به شکل جدید و تازه و جذاب مورد بررسی قرار گرفت.
اعضا ضمن یادآوری نقش هیئات در فضاسازی معنوی و الگوسازی فرهنگی، برنامه ریزی صحیح و درست این نقش را خواهان شدند و استفاده از مجموعه افراد رسانه ای و بهره برداری از ظرفیت ها و پتانسیل های آنان در پیشبرد اهداف را مورد تاکید قرار دادند.
در این جلسه مهمترین نقش رسانه ها درباب هیئات فرهنگ سازی صحیح برای اقشار مختلف جامعه با بیان و شیوه و روشی نو عنوان شد.
همچنین مشخص کردن کادر اجرائی کارهای این هیأت در امتداد تحقق بخشیدن به اهداف تا آخر سال مشخص و برنامه ریزی جهت مناسبت های پیش رو انجام شد.
هیئت فاطمی فرهنگ و رسانه اخیرا به همت چند نفر از بانوان فعال فرهنگی و رسانه ای شکل گرفته است که در سالگرد شهید سلیمانی مراسمی در بزرگداشت حماسه آفرینی ها و از جان گذشتگی های این سردار مقاومت برگزار کرد.


منبع:

1399/10/19
22:39:54
0.0 / 5
1043
تگها: دین , فرهنگ , مراسم
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد