نور معرفت
آیت الله محمدصالح كمیلی خراسانی:

اهل معرفت به وجود مقام معظم رهبری مباهات می نمایند

اهل معرفت به وجود مقام معظم رهبری مباهات می نمایند

به گزارش نور معرفت یک استاد برجسته عرفان اسلامی با صدور پیامی ضمن حمایت مجدد از مقام معظم رهبری اظهار داشت: اهل معرفت به وجود مقام معظم رهبری مباهات می نمایند.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، آیت الله محمدصالح کمیلی خراسانی از اساتید برجسته عرفان اسلامی و از شاگردان خاص عرفانی عارف کبیر مرحوم سید هاشم حداد (ره) به دنبال جسارت ها و توهین به نظام و رهبری، پیام مهمی را صادر کرد.

در این پیام آمده است: اینجانب مفتخر است که از سالهای قبل از انقلاب، افتخار آشنایی با حکیم فرزانه الهی حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه ای داشته و خوشوقتم که در زمانه ای زندگی می کنم که در نتیجه رهبری داهیانه ایشان، کشور ایران در جایگاه ام القرای شیعیان جهان، مظهر اقتدار انسان های صالح الهی در جهان شده است.

شخصیت جامع الاطراف ایشان از جهات مختلف ممتاز بوده به شکلی که فضل شان ما شهدت به الاعداست و ثابت شده برای همه انسان های صادق منصف است. همچون بارزترین وجوه شخصیتی ایشان گرایشات و خصوصیات معنوی عرفانی است که برکات وجودی ایشان را بعنوان فقیهی عارف در عرصه های مختلف توسعه داده و همچون سبب رونق نشر عرفان اهل بیتی است که از این جهت نیز اهل معرفت به وجودشان مباهات می نمایند. وجود مشکلات در سرزمینی که با دشمنی آشکار و نهان استکبار جهانی و نفوذی های آنها، طی هر مدتی کشور را با بحران های بزرگ سیاسی، اقتصادی و.. مواجه می سازد، طبیعی است و این ها نمی تواند بهانه ای باشد برای تخریب جایگاه رهبری و نادیده گرفتن دستاوردهای عظیم کشور در عرصه داخلی، منطقه ای و جهانی؛ که همه آنها نتیجه بینش الهی و هدایت و تدبیر رهبری معظم و همراهی دلسوزان نظام بوده است. امروز ایشان ستون خیمه نظام اسلامی است و دفاع از ایشان در حکم حفظ نظام بوده و از اوجب واجبات است و خدشه به مقام منیع معظم له آب ریختن به آسیاب دشمن و هم صدایی با شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و صهیونیزم خونخوار است. دعا می نماییم که مسئولین مملکتی در هر جایگاهی که هستند در عمل به وظایف خود طبق قانون اساسی و برمبنای دینی که نسبت به امام راحل عظیم الشان و خون شهدای عزیز دارند و تعهد الهی که نسبت به مردم مستضعف، این ولی نعمتان و صاحبان حقیقی نظام و انقلاب اسلامی، توفیق خدمت خالصانه و تلاش وافر داشته و با عملکرد خوب خود سبب تقویت نظام و رهبری معظم باشند.


منبع:

1399/10/07
12:04:02
5.0 / 5
768
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد