نور معرفت
از سوی دفتر تبلیغات اسلامی صورت گرفت

انتشار ویژه نامه الكترونیك همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن

انتشار ویژه نامه الكترونیك همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن

به گزارش نور معرفت ویژه نامه الكترونیك همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن با مصاحبه ویژه ای از رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و به سه زبان منتشر گردید.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، ویژه نامه الکترونیک همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن کریم به صاحب امتیازی دفتر تبلیغات اسلامی و سردبیری محمدرضا قربان زاده به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی بر روی پرتال این دفتر به نشانی www.Dte.ir منتشر گردید.
از جمله مطالبی که در ویژه نامه الکترونیک همایش ملی مقاومت اسلامی به چشم می خورد، مصاحبه با حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی «رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم» است که در آن علل و راهکارهای گفتمان سازی مقاومت، علل تاکید بیشتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر مساله مقاومت نسبت به گذشته و وظیفه دفتر تبلیغات اسلامی در مقابل مبحث مقاومت بررسی شده است.
سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین نجف لک زایی «رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» در مبحث قرآن و مبانی سیاسی مقاومت اسلامی و گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق یوسفی مقدم «رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم» در مورد اهداف و محورها، نهادهای مشارکت کننده و تعداد مقالات رسیده به دبیرخانه همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن کریم از دیگر مطالب این ویژه نامه است.
همچنین در این ویژه نامه گزیده ای از چکیده مقالات رسیده به همایش هم به چشم می خورد که همچون صاحبان چکیده مقالات می توان به حجج اسلام و آقایان سعید بهمنی «رئیس دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم»، فرج الله میرعرب «عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی»، غلامحسین اعرابی «مدیر مسئول دوفصلنامه پژوهش های تفسیر تطبیقی»، حسین الهی نژاد «رئیس پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی»، علی اسدی و علی اصغر قربانی از «پژوهشگران و اساتید حوزه علمیه قم» اشاره نمود.
خوانندگان این ویژه نامه در انتهای این ویژه نامه هم می توانند جدول برنامه های افتتاحیه و اختتامیه و همینطور کمیسیون های تخصصی همایش که از شنبه ۲۹ شهریورماه ۹۹ تا پنج شنبه ۳ مهرماه ۹۹ در قم برگزار می گردد را مشاهده کنند.
علاقه مندان برای دانلود اینجا رجوع کنند!

1399/06/27
00:42:36
5.0 / 5
1682
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد