نور معرفت

تاكید استاندار بر انعكاس محرم استثنایی قم

تاكید استاندار بر انعكاس محرم استثنایی قم

به گزارش نور معرفت قم استاندار قم اظهار داشت: متاسفانه یك اقدامی كه در نقض پروتكل های بهداشتی صورت می گیرد در فضای مجازی برجسته می شود، نهادهای فرهنگی ما باید بتوانند اتفاقات مثبت را در رسانه ها بازتاب دهند تا غرض ورزی ها جبران شود.


بهرام سرمست بامداد امروز در ستاد پیشگیری و مدیریت بحران استان قم که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، تصریح کرد: مطب ها در قم باید به صورت 100 درصد نوبت دهی را به شکل غیرحضوری انجام دهند.
وی ادامه داد: هیئات قم به خصوص هیئات بزرگ و پرجمعیت به صورت خوب و مطلوب پروتکل ها را رعایت کرده و همراهی کردند که از آنها در جلسه ای جداگانه تقدیر خواهد شد.
استاندار قم اظهار داشت: نمره سازمان تبلیغات قم در این ایام عالی بود، مردم ما هم در این عزاداری ها نشان دادند که لزوم ها را به خوبی تشخیص می دهند، آنها ملاحظات تعظیم شعائر و ملاحظات بهداشتی را به درستی تشخیص دادند.
وی خاطرنشان کرد: میزان رعایت 80 درصدی پروتکل ها از جانب هیئات را مطلوب دانست و افزود: فعالیت کارگروه عزاداری استان قابل تقدیر بوده و این نمایش باشکوه از عزاداری امام حسین(ع) حاصل کار جمعی بود که از همه مهمتر مردم در این توفیق نقش داشتند.
سرمست افزود: با عنایت به این که وضعیت قم تا هفته های آتی قرمز است، آموزش و پرورش باید برنامه های خویش را با این وضعیت تطبیق دهد.
او خاطرنشان کرد: متاسفانه یک اقدامی که در نقض پروتکل های بهداشتی صورت می گیرد در فضای مجازی برجسته می شود، نهادهای فرهنگی ما باید بتوانند اتفاقات مثبت را در رسانه ها بازتاب دهند تا غرض ورزی ها کاهش پیدا کند.
استاندار قم خاطرنشان کرد: یکی از موارد نقض پروتکل ها قمه زنی بود که ما سال جاری در قم یک مورد آشکار هم نداشتیم.
منبع:

1399/06/12
20:53:09
5.0 / 5
1464
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد