نور معرفت

فعالان عرصه هیئت در سراسر كشور گرد هم می آیند

فعالان عرصه هیئت در سراسر كشور گرد هم می آیند

نور معرفت: گردهمایی ملی مجازی فعالان عرصه هیأت هم زمان با همایش های استانی فعالان عرصه هیئت در سراسر كشور در تاریخ پنج شنبه شانزدهم مردادماه انجام می شود.


به گزارش نور معرفت به نقل از جامعه ایمانی مشعر، این برنامه با هدف هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر مدیران هیآت باتوجه به شیوع گسترده بیماری کرونا و محدودیت خاص آن با حضور برادران و خواهران فعال در عرصه هیئت تشکیل می شود.
تبیین لزوم برگزاری مراسمات محرم و مجالس عزاداری و نقشه عملیات هیئات در محدودیت های کرونایی، بهره گیری از تجربیات هیأت ها در زمینه های خدمت رسانی در حوزه بهداشت و درمان، ارائه گزارش ستاد ملی محرم و تشریح دستورالعمل های برگزاری هیئات و همین طور ایجاد تفاهم و هم فکری میان صاحب نظران، ارکان هیأت و مسولان ذی ربط نظر به شرایط خاص موجود از محورهای اصلی این برنامه خواهد بود.
همایش ها و نشست های استانی به صورت حضوری در پس از ظهر روز شانزدهم مردادماه در استانها با رعایت بخشنامه های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری برگزار خواهدشد. قسمتی از این جلسه به ارتباط تصویری به صورت زنده در چارچوب گردهمایی ملی مجازی فعالان عرصه هیأت و با حضور اساتید کشوری و مسولان ذی ربط اختصاص پیدا خواهدنمود.
منبع:

1399/05/14
22:56:45
5.0 / 5
2310
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد