نور معرفت

اجرای طرح قربانی مشاركتی با هدف كمك به نیازمندان

اجرای طرح قربانی مشاركتی با هدف كمك به نیازمندان

رویش همدلی عید قربان با هدف كمك به نیازمندان و مستضعفین كشور با عنوان طرح قربانی مشاركتی در روز عید سعید قربان برگزار می گردد.


مهرداد سهیلی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به طرح رویش همدلی عید قربان که این طرح از جانب آیت الله عرافی عنوان شد و خوشبختانه مورد تایید اغلب مراجع قرار گرفت اظهار نمود: مقام معظم رهبری در مورد فعالیتهای جهادی و حضور مردم در صحنه همواره بیاناتی را داشته اند. ما درصدد هستیم با عنایت به شرایط خاص سال جاری و این که در عید قربان کمک های زیادی از جانب مردم به نیازمندان و مستضعفین صورت می گیرد یک توزیع عادلانه ای داشته باشیم، چون که عید قربان یکی از اعیاد مهم و بزرگ در دین اسلام به حساب می آید.
وی تصریح کرد: در این طرح از مردم دعوت می نماییم که برای همکاری و اطلاعات بیشتر به وبسایت www. royesheghorban.ir رجوع کنند تا در اجرای این طرح ما را یاری کنند. در این پویش مقرر است در جهت بیانات مقام معظم رهبری و مراجع تقلید، قرارگاه حضرت مهدی (عج) و مجموعه فرهنگی – جهادی حضرت مهدی (عج) علاوه بر این که به قشر نیازمند و مستمندان رسیدگی می کنند در بحث قشر طلاب ضعیف کشور هم حمایت هایی را داشته باشیم. طلاب مستضعف از راه مدرسه های علمیه شناسایی شده اند که در این طرح آنها را یاری خواهیم کرد.
دبیر رویش همدلی عید قربان افزود: این طرح در استان قم برگزار می گردد و در حدود 10 شهر را تحت پوشش قرار می دهیم. ان شاء الله در روز عید غدیر هم طرح تغذیه و توزیع غذای گرم در میان نیازمندان را داریم. از عید قربان تا عید غدیر هم ویژه برنامه های خاصی برای این طرح داریم. همینطور آیت الله شبستری هم از این طرح حمایت کردند.
منبع:

1399/04/29
23:37:35
5.0 / 5
1950
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد