نور معرفت
استاد حوزه:

اراده تكوینی خداوند جهان را آماده ظهور می كند

اراده تكوینی خداوند جهان را آماده ظهور می كند

به گزارش نور معرفت قم رئیس كارگروه دانشگاهیان ستادهماهنگی كارهای مهدوی كشور بیان كرد: اراده تكوینی خداوند جهان را آماده ظهور می كند.


حجت الاسلام والمسلمین بهروزی لک عصر امروز در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت که به شکل آنلاین انجام شد با اشاره به پاندمی کرونا که قلوب را به درگاه الهی متوجه کرده است اظهار داشت: سوء مدیریت و بی عدالتی های جهان و همین طور تخریب محیط زیست د راین ایام همه رو متوجه کرده است.
وی اضافه کرد: تجربه جهانی زیستن در این ایام شکل گرفته است. تجربه جهانی شدن رخ داده بود ولی هیچ زمانی انسان ها تا امروز خودرا در یک زندگی جهانی حس نکرده بودند.
رئیس کارگروه دانشگاهیان ستاد هماهنگی کارهای مهدوی بیان کرد: اراده تکوینی الهی است که یقینا برای آمادگی ظهور شرایط را فراهم می آورد. با تقدیر و تشکر از جهاددانشگاهی واحد استان قم بعنوان مسئول کارگروه دانشجویی ستاد کارهای مهدوی در حوزه علمیه قم امیدواریم این جشنواره با قوت هرچه بیشتر به پیش برود.
وی اظهار داشت: همه ما باید تحت لوای امام زمان حرکت نماییم. اگر امام ما را گرد هم می آورد و قلوب منتظران را به هم نزدیک می کند یقینا تجربه ای است که ما را با هم یکی می کند. امیدواریم که در جشنواره های بعدی کمک های موثرتری برای فعالان جشنواره و جهاددانشگاهی قم داشته باشیم.
وی در آخر توجه قلوب امام زمان(عج) در شب های قدر اصرار کرد.
منبع:

1399/02/16
23:23:10
5.0 / 5
2933
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد