نور معرفت

مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) همراه با مدافعان سلامت

مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) همراه با مدافعان سلامت

به گزارش نور معرفت مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) هم همچون مكان هایی است كه در روزهای شیوع كرونا، فضای دوخت لباس خویش را به كارگاه تولید ماسك وگان تبدیل نموده است و روزانه با حضور جوانان و بانوان هیاتی در آن مكان به تولید ماسك و گان مشغول هستند.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، شیوع ویروس كرونا در كشور برنامه ها و رویدادهای مكان های مختلف اقتصادی، فرهنگی و مذهبی را تحت الشعاع قرار داد و آنان را لغو نمود. همچون این مكان ها حسینه ها بود كه برنامه های مذهبی در روزهای مختلف در این مكان ها لغو شد. بعضی از هیات ها پس از این اتفاقات، درهایشان بسته و سوت و كور شدند اما
برخی دیگر خدمت به مردم را همچون گذشته پیشه كردند.
یكی از این حسینیه ها حسینیه نور البكاء بود كه در سال های گذشته همایش سراسری شیر خوارگان حسینی(ع) را در ایران و خارج از كشور برگزار می نماید.
زهره محمدی اعظم- مسئول كارگاه های دوخت لباس شیرخوارگان حسینی- در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با شیوع ویروس كرونا در كشور مجمع جهانی جهانی حضرت علی اصغر ضد السلام پویشی را با عنایت به كاركردهای اجتماعی این مجمع راه اندازی كرده است و هم چنین خیلی از كارگاه های دوخت لباس شیرخوارگان حسینی تبدیل به كارگاه های دوخت ماسك شده اند.
وی اظهار داشت: عرضه خدماتی همچون تولید بیشتر از ۵۰ هزار ماسك و ارسال به مناطق محروم، تهیه و توزیع مواد ضدعفونی كننده، سمپاشی برخی محله ها و خیابان ها، آماده سازی هزاران بسته های حمایتی جهت ارسال به خانواده های نیازمند و... همچون خدمات ما دراین ایام است.
او افزود: این فعالیت ها توسط اعضای مجمع جهانی حضرت علی اصغر ضد السلام در شهرهای مختلف همچون مشهد، تبریز، شیراز، اهواز، یزد، كرمانشاه و... انجام می شود.
1399/01/31
22:05:31
5.0 / 5
3270
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد