نور معرفت
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی

جوانان باید معارف انقلاب را به هنرمندانه ترین نحو ممكن ترویج كنند

جوانان باید معارف انقلاب را به هنرمندانه ترین نحو ممكن ترویج كنند

به گزارش نور معرفت رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی باید از اتفاقاتی كه در حوزه اسلام و انقلاب می افتد حمایت كند و اگر این مساله در جامعه كمرنگ باشد باید از این سازمان مطالبه كرد و پرسش پرسید.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، به نقل از سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی، با حضور در آئین اختتامیه سیزدهمین كنگره ملی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی سخنانی با تبیین رسالات و وظایف سازمان تبلیغات اسلامی اشاره كرد: سازمان تبلیغات اسلامی باید از اتفاقاتی كه در حوزه اسلام و انقلاب می افتد حمایت كند و اگر این مساله در جامعه كمرنگ باشد باید از این سازمان مطالبه كرد و پرسش پرسید. سازمان تبلیغات اسلامی باید نقش حمایتی خودرا از تبلیغات اسلامی به درستی ایفا كند نه اینكه نام و نشان خودرا در سطح جامعه تبلیغ كند.
وی با اشاره به اینكه شبهاتی كه امروز در سطح جامعه مطرح می شود معلول اتفاقات مختلف است اظهار داشت: همین چند روز پیش مسئله ای درباره ازدواج یك دختر ۹ ساله در شبكه های اجتماعی عنوان شد و هم زمان سریالی هم با همین مضمون پخش گردید كه در كنار قرار گرفتن اینها برای مخاطب این مساله را تداعی می كرد كه گویا این اتفاق در ایران مرسوم می باشد و آنقدر زیاد است كه حالا به رسانه ها رسیده است؛ در صورتیكه واقعاً چنین چیزی آن قدر كمرنگ است كه اصلاً به چشم نمی آید اما جوری وانمود كردند كه انگار مسئله اول جامعه ایران این مساله است.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با مثبت ارزیابی كردن عملكرد اتحادیه دانش آموزان در زمینه «هیات مذهبی دانش آموزان»، به سفر اخیرش به شهركرد اشاره و اظهاركرد: اتفاقاً مدتی قبل میهمان هیات انصارالمهدی شهركرد بودم و واقعاً از نظم و فضای این هیات لذت بردم.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی همین طور اضافه كرد: گام دوم یعنی گام شما. شما هستید كه باید معارف انقلاب را به هنرمندانه ترین نحو ممكن ترویج كنید. این باید از جانب شما اتفاق بیفتد و ما در سازمان تبلیغات هم از شما حمایت نماییم چونكه بار گام دوم انقلاب بر عهده شما جوان ها است. شما می توانید به زبان جوانانه این موضوعات را جامعه مطرح كنید و قدم مؤثری را در سوژه گام دوم انقلاب اسلامی بردارید.
در ابتدای آئین اختتامیه سیزدهمین كنگره ملی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برخی از شركت كنندگان سخنان و سؤالاتی خطاب رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مطرح نمودند كه سخنان ذكرشده پاسخ به سؤالات دانش آموزان است.
منبع:

1398/06/26
22:42:46
5.0 / 5
4372
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد