نور معرفت

اعلام شعار مشترك هیات های مذهبی ویژه فاطمیه

اعلام شعار مشترك هیات های مذهبی ویژه فاطمیه

به گزارش نور معرفت جامعه ایمانی مشعر در آستانه «ایام فاطمیه و همینطور ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها» شعار «مدیون لطف مادر این خانواده ایم» را برای فعالیت هیات های مذهبی برگزید.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، به نقل از جامعه ایمانی مشعر در آستانه «ایام فاطمیه و همینطور ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها» با اولویت سنجی محورهای محتوایی این ایام و هم چنین تأكیدات مقام معظم رهبری درباره ضرورت توجه به نقش خانواده و همینطور نظر به در پیش بودن انتخابات و اهمیت جریان سازی هیات در این حوزه ها، با مشاركت و هم اندیشی جامعه بزرگ فعالان هیات، شعار «مدیون لطف مادر این خانواده ایم» را بعنوان شعار مشترك هیات های مذهبی در روزهای منتسب به حضرت زهرا سلام الله علیها، اعلام نمود.
همینطور از هیات خواسته شده، ضمن حفظ آرم و نشان، علم و بیرق، شعار و استقلال خود این شعار را هم در حاشیه محصولات (پوستر و فضاسازی هیات، محتوای منبر و ستایش گری) خود درج كرده و در محتوای هیات مدنظر قرار دهند.
جامعه ایمانی مشعر با عنایت به ضرورت توجه به امر خانواده و بصیرت، محوریت دوازدهمین همایش هیات های محوری و برگزیده و بسته های ارتقای توانمندی اركان هیات را به این دو مبحث مختص كرده است.
منبع:

1398/10/09
21:42:56
5.0 / 5
4929
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد