نور معرفت
تا ۱۰ روز دیگر؛

كتاب سال حوزه برگزیدگان خویش را می شناسد

كتاب سال حوزه برگزیدگان خویش را می شناسد

به گزارش نور معرفت بررسی كاندیداهای برگزیدگی معرفی شده از جانب هیئت های بیست گانه داوری را برای تعیین نهایی برگزیدگان بیست و یكمین همایش كتاب سال حوزه و سومین جشنواره مقالات علمی حوزه شروع شد.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، شورای علمی همایش، بررسی كاندیداهای برگزیدگی معرفی شده از جانب هیئت های بیست گانه داوری را برای تعیین نهایی برگزیدگان بیست و یكمین همایش كتاب سال حوزه و سومین جشنواره مقالات علمی حوزه شروع كرده است.
در این مرحله از فرآیند داوری ها، اعضای شورای علمی همایش بر مبنای نظرات ارزیابان آثار و جمع بندی اعضای هیئت های داوری هر گروه علمی فرآیند ارزیابی ها و نظرات داوران را بررسی كرده و منطبق با آیین نامه های همایش، رأی نهایی خویش را بر مبنای پیشنهاد برگزیدگی هیئت های داوری اعلام می نمایند.
اعضای شورای علمی كتاب سال حوزه را معاون پژوهش مركز مدیریت حوزه های علمیه بعنوان رئیس شورا، دبیر همایش كتاب سال حوزه، رؤسای هیئت های بیست گانه داوری حسب مورد و ۶ نفر از اساتید برجسته و صاحب نظر در رشته های علمی مختلف تشكیل می دهد. این اشخاص به پیشنهاد معاون پژوهش و تصویب شورای سیاست گذاری همایش كتاب سال انتخاب می شوند.
تدوین آیین نامه های داوری همایش، تصویب معیارهای ارزشیابی آثار، انتخاب و انتصاب اعضای هیئت های داوری برای هر یك از شاخه های علمی همایش، نظارت بر عملكرد هیئت های داوری، تأیید فرآیند داوری آثار و عرضه گزارش عملكرد به شورای سیاست گذاری بخشی از وظایف و اختیارات شورای علمی همایش كتاب سال حوزه است.
گفتنی است، مركز مدیریت حوزه های علمیه، با هدف رشد و گسترش حدود و ثغور دانش در حوزه دین و نظام اسلامی، شناسایی پژوهش های برتر حوزوی و قدردانی از پدیدآوران آنها، «دبیرخانه همایش كتاب سال حوزه» را از سال ۱۳۷۸ در معاونت پژوهش حوزه های علمیه راه اندازی كرده است. این دبیرخانه، می كوشد برترین آثار مكتوب فضلا و علمای حوزوی داخل و خارج كشور را در چارچوب كتاب، رساله سطح چهار و مقالات علمی پژوهشی شناسایی، معرفی و تشویق كند.

1398/10/09
13:40:52
5.0 / 5
4725
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد