نور معرفت
تولیت عتبه حسینی:

شکوهمند مراسم اربعین موجب شکست توطئه های دشمنان شد

شکوهمند مراسم اربعین موجب شکست توطئه های دشمنان شد

نور معرفت: تولیت عتبه حسینی در دیدار با رییس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزاری شکوهمند مراسم اربعین را موجب شکست توطئه های دشمنان دانست.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، حجت الاسلام حمید احمدی رییس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در دیدار با حاج حسن رشید تولیت عتبه حسینی، از خدمات عتبه به زوار اربعین در عرصه های مختلف از همکاریهای صمیمانه عتبه با کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین خصوصاً در برنامه های فرهنگی قدردانی نمود.
در این دیدار که چند تن از مسئولان کمیته فرهنگی حضور داشتند حجت الاسلام حمید احمدی با ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدام های فرهنگی همچون برگزاری نشست های علمی با مشارکت اساتید دانشگاه های ایران و عراق و مشارکت اندیشمندانی از ۱۲ کشور جهان و برگزاری بیش از ۸۰۰ محفل و کرسی تلاوت قرآن و تکریم از حدود هزار موکب همکاری و همدلی بین مسئولان و فعالان اربعینی ایران و عراق و مساعدت های عتبه های مقدس خصوصاً عتبه حسینی را ستودنی خواند و خواهان استمرار و تقویت این همکاری ها شد.
حسن رشید با قدردانی از خدمات کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین، تکریم و اهدای هدایا به مواکب را موجب تقویت مودت و پیوندهای عاطفی و اقدامی مؤثر در تحکیم روابط بین دو ملت دانست و اظهار داشت: عتبه حسینی همه توان خودرا برای ارائه خدمات شایسته به زوار به کار گرفت.
تولیت عتبه حسینی بیان داشت: رغم تلاش دشمنان و استکبار شیعیان با برگزاری این مراسم شکوهمند پیروز شدند و همه دسیسه ها و توطئه های آنان در ایجاد تفرقه و شقاق بین مردم ایران و عراق ناکام ماند. دین ما، خون و گوشت ما ما مردم ایران در آمیخته و یکی است و نمی توانند آنها را از هم جدا کنند.
تولیت عتبه حسینی همکاری بیشتری با کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در سالهای آتی را خواهان شد.


منبع:

1402/06/18
12:18:20
5.0 / 5
389
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد