نور معرفت

گسیل امکانات بیشتر وزارت دفاع برای خدمات رسانی به زائرین اربعین

گسیل امکانات بیشتر وزارت دفاع برای خدمات رسانی به زائرین اربعین

به گزارش نور معرفت، ستاد اربعین وزارت دفاع به دنبال دستور امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص گسیل امکانات و بکار گیری ظرفیت های وزارت دفاع، فعالیت خویش را برای خدمات رسانی به زائرین در گذرگاه های مرزی کشور عراق چند برابر کرد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ خواجه امیری معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد اربعین وزارت دفاع به دنبال دستور وزیر دفاع با حضور میدانی در مناطق مرزی عراق و بررسی نیازمندی های زائرین، بلافاصله با بکاگیری ظرفیت های سازمان های وزارت دفاع در بخش های مختلف کشور بخصوص استانهای میزبان و هم چنین استانهای معین، خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی را تسریع و افزایش داد.
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تا کنون با دایر کردن موکب های متعدد، توزیع اقلام مورد نیاز زائرین همچون آب شرب، ایجاد سایه بان، اعزام وسایل ایاب و ذهاب و وسائط نقلیه به مرزهای کشور، خدمات رسانی به زائرین حسینی را افزایش داده است که این روند خدمت رسانی با سرعت و وسعت بیشتری در حال انجام می باشد.
قابل ذکر است با عنایت به استقبال پرشور و کثرت مشتاقان زیارت حضرت ابا عبدالحسین(ع)، ستاد اربعین وزارت دفاع علاوه بر اعزام زمینی اقلام مورد نیاز زائرین، ارسال اقلام پر مصرف و ضروری از راه ناوگان هوایی با همکاری سازمان های نیروهای مسلح را چند برابر کرده است.
منبع:

1401/06/21
14:15:49
5.0 / 5
597
تگها: اربعین , خدمات
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد