نور معرفت

آغاز رویداد گفتمانی قیام دختران پیشرو

آغاز رویداد گفتمانی قیام دختران پیشرو

به گزارش نور معرفت، رویداد گفتمانی «قیام دختران پیشرو»، از روز شنبه ۲۹ مرداد در مدرسه علمیه ریحانة الرسول با حضور۵۰ نفر از بانوان مبلغ شروع شد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، در جهت به میدان آوردن و قیام سرمایه انسانی طلاب برای حل مسائل انقلاب اسلامی و جهاد تبیین در عرصه های مختلف و همینطور بهره وری از استعداد و قابلیت طلاب در در اثرگذاری های اجتماعی، حاکمیتی و خانوادگی مبادرت به برگزاری رویداد گفتمانی با عنوان «قیام دختران پیشرو» کرده است.
این دوره در چارچوب اردوی سه روزه از روز شنبه ۲۹ مرداد در مدرسه علمیه ریحانة الرسول با حضور ۵۰ نفر از بانوان مبلغ شروع شده و دوشنبه ۳۱ مرداد تمام می شود.
برگزاری کارگاه آموزشی با مبحث بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، آموزش جهاد تبیین در بسترهای رسانه ای و آشنایی با روش های الگودهی به نوجوانان با حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاه و مباحثه شرکت کنندگان همچون برنامه های روز اول این اردو بود.
عرضه گزارشی در رابطه با روند رویداد گفتمانی «قیام دختران پیشرو»، سخنرانی استاد افتخاری، از اساتید دانشگاه درمورد مسأله جهاد تبیین، گفتگو و تعیین مسأله از جانب گروه ها و برگزاری گعده، برنامه روز دوم این اردو است و شرکت کنندگان در این اردو در روز سوم به مناظره با یکدیگر می پردازند و در پایان برنامه استاد حسین عرب اسدی، از اساتید دانشگاه در رابطه با تشکیلات و کار جمعی به سخنرانی می پردازد.
شرکت کنندگان در این دوره یک سری مسائل را ناظر به بیانیه گام دوم انتخاب می کنند و ابعاد مختلف آنرا می سنجند و درمورد آنها راهکار عرضه می دهند و در هر مرحله مناظره می کنند تا نقاط قوت و ضعف آن مشخص شود، در آخر به بهترین بومی که از اطرف مخاطبان و داوران انتخاب شود، جوایز اعطاء می شود.1401/05/31
13:10:17
5.0 / 5
411
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد