نور معرفت
استاندار قزوین:

راهپیمایی اربعین یک واقعه تمدن ساز است

راهپیمایی اربعین یک واقعه تمدن ساز است

به گزارش نور معرفت، قزوین استاندار قزوین با اشاره به این که ایجاد خلل در پیاده روی اربعین یکی از اهداف جریان معاند بود، اظهار داشت: مقوله اربعین و راهپیمایی یک واقعه تمدن ساز است و اساسا در آتیه تاریخ و عالم نقش آفرین خواهد بود.


محمد مهدی اعلایی، استاندار قزوین، در چهارمین جلسه ستاد مرکزی اربعین استان قزوین که امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری برگزار شد، اظهار نمود: مقوله اربعین و راهپیمایی یک واقعه تمدن ساز است و بطور قطع در آتیه تاریخ و عالم نقش آفرین خواهد بود.
وی اشاره کرد: ایجاد خلل در پیاده روی اربعین یکی از اهداف جریان معاند بود و شهدای مدافع حرم نقش و جایگاه ویژه ای در جهت برگزاری و استمرار واقعه اربعین دارند و ما باید به ارواح طیبه شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی و خصوصاً شهدای مدافع حرم ادای احترام نماییم.
وی ادامه داد: با بهره گیری از تجارب پیشین و برنامه ریزی های فعلی برنامه خوبی برای برگزاری واقعه تمدن ساز اربعین امسال خواهیم داشت.
استاندار قزوین اظهار داشت: موضوع پرداخت به نقش نیروهای جهادی و مردمی در برگزاری پروسه پیاده روی اربعین ابتکار استان قزوین بود و از ناحیه استان با تعیین دستورالعمل جدید و جدی طراحی شد و به تصویب رسید و امروزه مورد تاکید رییس جمهور قرار گرفته است.
وی اشاره کرد: هر چقدر که برنامه های این چنینی شکل و ساختار مردمی داشته باشد کار درست تر، اثرگذار، ماندگارتر و مخلصانه تر به انجام می رسد و امیدواریم که همیشه با همین دیدگاه حرکت نماییم. رنگ و بوی مردمی و حضور نیروهای جهادی در انجام امور باید بیشتر باشد و نهادهای حاکمیتی نقش پشتیبانی در پیاده روی اربعین داشته باشند.
اعلایی بیان کرد: از امروز عملیات اجرائی پروسه پیاده روی اربعین در سطح استان رسماً شروع خواهد شد و کار بصورت عملیاتی پیش خواهد رفت. از تمام واحدها خواهشمندیم هر کمکی را با هماهنگی ستاد اربعین انجام دهند تا امورات با نظم لازم صورت گیرد.

منبع:

1401/05/27
13:01:31
5.0 / 5
562
تگها: اربعین
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد