نور معرفت

بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی درباره اختلال در سامانه اینترنتی این سازمان

بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی درباره اختلال در سامانه اینترنتی این سازمان

روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی درباب اختلال در سامانه اینترنتی این مجموعه، بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، در این بیانیه آمده است: طی ساعات ابتدایی روزگذشته ( یکشنبه ۱۲ تیرماه )، شاهد وقوع اختلالی موقت در سامانه های اینترنتی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بودیم. تشدید اقدامات مخرب سایبری در سرتاسر دنیا و کارهای معاندین در ضدیت با نشر فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی در فضای مجازی، منجر به بروز این اختلال چند ساعته گردید. ضمن تشکر از دست اندرکاران فنی و متخصصین عزیز بابت احیای فوری سامانه الکترونیکی مذکور و بازگرداندن آن به وضعیت اولیه و طبیعی، کارهای سایبری و مجازی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از سر گرفته خواهد شد. به اطلاع می رساند که مطابق بررسی های فنی و دقیق صورت گرفته، ابعاد خسارت ناشی از این حمله سایبری محدود بوده و عملیات بازیابی داده ها به خوبی انجام شده است.
جدیت و اهتمام بیش از پیش سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تبیین و ترویج ارزشهای ذاتی و اصیل فرهنگی کشور در سطح جهان، منجر به خشم دشمنان کژاندیش و کوته نگری شده است که سال هاست در تلاطم طغیان و مواجهه با ملت عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سردرگم و مستاصل مانده اند. دشمنانی که در میدان نبرد فرهنگی و جهاد تبیین خودرا روز به روز در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران ناتوان و شکست خورده می بینند، تلاش کردند خاک بر صورت خورشید بپاشند، غافل از این که اصالت و بنیان مستحکم قرارگاه فرهنگی نظام در عرصه بین الملل، روزنه ای برای طرد شدگان ملت ایران باقی نگذاشته است.
تلاش مذبوحانه دشمنان و معاندین در ایجاد بی نظمی سایبری اخیر در سامانه ها و بزرگنمایی آن، حکایت از هدف گذاری صحیح سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در راه جهاد تبیین و نشر فرهنگ غنی کشورمان در سرتاسر دنیاست. هر چند خشم معاندین از عزم استوار و اراده قوی این سازمان درباب تبیین و ترویج فرهنگ غنی کشورمان در عرصه بین الملل قابل درک می باشد، اما ان شاءالله مسیر طراحی شده و هدفمند فعلی با قوت و جدیت از طرف سربازان ولایتمدار جبهه نبرد فرهنگی با دشمن طی خواهد شد. بدخواهان فرهنگ و تاریخ این مرز و بوم اطمینان داشته باشند که چنین اقدامات بی ارزش و مضحکانه، تاثیری جز افزایش انگیزه و قدرت این مجموعه فرهنگی عظیم و استوار در پیشبرد اهداف خود نخواهد داشت.1401/04/14
10:03:07
5.0 / 5
387
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد