نور معرفت

نمایشگاه  صریر نور  و نام و نشان در فرهنگسرای قرآن

نمایشگاه  صریر نور  و نام و نشان در فرهنگسرای قرآن

نور معرفت: نگارخانه هدی میزبان تابلوهای زیبای خط نسخ ایرانی است.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، نگارخانه هدی این مرکز به منظور پشتیبانی از هنرمندان رشته های مختلف و آشنایی مردم با سبک های مختلف هنری، مبادرت به برگزاری نمایشگاهی از تابلوهای خط نسخ ایرانی کرده است.
این نمایشگاه با نمایش ۲۵ تابلوی خوشنویسی اثر اعظم علیزاده نیک به خط نسخ ایرانی با مضامین قرآنی و عرفانی و ترکیب ها و قالب های متنوع خوشنویسی، در ابعاد متفاوت تلاش در نمایش جلوه های کم نظیر خوشنویسی ایرانی دارد.
همینطور نمایشگاه « نام و نشان » تابلوهای دیگری از این هنرمند را در معرض دید علاقمندان قرار می دهد. این نمایشگاه مجموعه ای است از تجسم بصری ترکیب های خاص از اسامی، نشان های شخصی یا نشانه ای حرفه ای، واژه ها یا عبارات هنرمند که از همراهی هنر خوشنویسی و هنر طراحی پدیده آمده است.
اعظم علیزاده نیک متولد ۱۳۵۳تهران و کاردان هوشبری و روزنامه نگار است. عضوانجمن خوشنویسان، عضو موسسههنرهای تجسمی، حلقه مهربانی و همینطور مدرس خوشنویسیاز سال۱۳۸۱ تا کنون است. وی برگزیده جشنواره های زیادی ازجمله: نمایشگاه قرآن، جشنواره شمسه، جشنواره مشق صلوات و... است.


علاقمندان برای دیدن این آثار زیبا می توانند 21 تا 31 اردیبهشت ماه 1401 همه روزه از ساعت 9 تا 17 به فرهنگسرای قرآن به نشانی خیابان قزوین نرسیده به میدان شمشیری نبش خیابان شهید کاظمی رجوع کنند.1401/02/25
10:00:43
5.0 / 5
677
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد