نور معرفت

اعلام قیمت جدید سفر سوریه

اعلام قیمت جدید سفر سوریه

نور معرفت: رئیس سازمان حج و زیارت از کاهش هزینه سفر زیارتی سوریه خبرداد. هزینه سفر پنج روزه قبلا از 9 تا 10 میلیون تومان بود که اینک، سفر هشت میلیون تومانی نیز عرضه شده است.


به گزارش نور معرفت به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت، علی رضا رشیدیان در نشست شورای مدیران سازمان حج و زیارت با اشاره به پیش ثبت نام بیش از ۴۷۰۰ نفر برای سفر زیارتی سوریه در یک هفته گذشته، اظهار نمود: دست اندرکاران ذی ربط هرچه زودتر اقدامات مربوط به هماهنگی و نام نویسی این متقاضیان را انجام می دهند تا امور اعزام توأم با عزت، کرامت، امنیت و سلامت متقاضیان سفر به سوریه و زیارت حرم حضرت زینب و حضرت رقیه (س) صورت گیرد.
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه در مدت راه اندازی سفرهای زیارتی سوریه دست اندرکاران تلاش خودرا برای کاهش هزینه ها انجام داده اند، اظهار داشت: خوشبختانه با هماهنگی های صورت گرفته هزینه سفرهای چهار شب به رقم ۸ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سه شب به هفت میلیون و ۹۶۲ هزار تومان کم شده است، ضمن آن که بسته سفر هفت روزه به سوریه نیز در حال برنامه ریزی است.
او همین طور در شورای مدیران سازمان حج و زیارت برای برنامه ریزی سفرهای سوریه و عتبات عالیات در ماه های رجب و شعبان پیشنهادهایی را بیان کرد و اضافه کرد: به زودی نام نویسی سفرهای نوروزی عتبات عالیات شروع می شود که برنامه ریزی های لازم در دست انجام است.
رشیدیان درباره سفر به عتبات عالیات عراق در ماه رمضان، اظهار داشت: تمهیدات و بسته های سفری برای اقامت ۱۰ روزه زوار باید مورد توجه قرار گیرد تا زوار ضمن بهره مندی از فیوضات ماه رمضان، امکان زیارت عتبات مقدس را داشته باشند و بهره معنوی لازم از این فرصت را کسب کنند.
رئیس سازمان حج و زیارت همین طور بر ضرورت ارائه خدمات درمانی و پزشکی مناسب به زوار عتبات عالیات اصرار کرد و هماهنگی بیشتر میان دست اندرکاران این حوزه را برای ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت خواهان شد.
منبع:

1400/11/14
12:52:57
5.0 / 5
769
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد