نور معرفت
از سوی مركز آموزش قرآن آستان حضرت عبدالعظیم (ع)؛

مسابقه فرهنگ قرآنی همزمان با ولادت حضرت فاطمه(س)

مسابقه فرهنگ قرآنی همزمان با ولادت حضرت فاطمه(س)

به گزارش نور معرفت مسابقه مفاهیم فرهنگ قرآنی با هدف گسترش مفاهیم قرآنی و عمل به آن و همینطور تربیت قرآنی و اسلامی از جانب مرکز آموزش حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار می گردد.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، مسابقه مفاهیم فرهنگ قرآنی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) از کتاب «ولادت حضرت زهرا (س)» از جانب مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) درحال برگزاری است.
مسابقه «مفاهیم فرهنگ قرآنی» با هدف توجه به مناسبت های مذهبی و پی بردن به مفاهیم قرآنی و عمل به آن، و همینطور تربیت قرآنی و اسلامی، رعایت سبک زندگی اسلامی و آشنایی بیشتر با نحوه زندگی ائمه اطهار (ع) از جانب مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) برگزار می گردد.
قرآن دوستان در این سری از مسابقات که از کتاب «ولادت حضرت زهرا (س)»در حال برگزاری است، می توانند با رفتن به پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) و پاسخ به ۱۰ سوال طرح شده در این مسابقه شرکت نمایند.

یادآور می شود، تاریخ آخر مسابقه اول اسفند ماه سالجاری اعلام شده است و به برگزیدگان به قید قرعه جوایز متبرک اعطا خواهد شد.

1400/11/03
14:01:11
5.0 / 5
798
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد