نور معرفت
سخنگوی ستاد امر به معروف مطرح كرد؛

اهدای مجوز تشکل های مردمی به خبرنگار اهوازی

اهدای مجوز تشکل های مردمی به خبرنگار اهوازی

سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از اهدای مجوز تشکل های مردمی به خبرنگار اهوازی در جهت قانون پشتیبانی از آمران به معروف وناهیان از منکر اطلاع داد.به گزارش نور معرفت به نقل از ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور طی مراسمی از زحمات عاطفه اسماعیل منش خبرنگار اهوازی خبرگزاری فارس توسط معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در سالن جلسات شهدای امر به معروف ستاد تقدیر به عمل آمد.
در ابتدای این برنامه حجت الاسلام سید علی خان محمدی معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور عنوان کرد: بر مبنای ماده ۸ قانون اساسی پشتیبانی از آمران به معروف و ناهیان از منکر از وظایف نظام و به ویژه این ستاد می باشد.
وی اظهار داشت: مدتی است که ستاد امر به معروف ونهی از منکر کشور بر مبنای قانون پیگیر پرونده های آمران به معروف می باشد و در جهت پشتیبانی از این عزیزان تمام تلاش خویش را می کند.
سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور اظهار داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در جهت طرح گشت ارشاد مسئولین از هر شخصی که فساد مسئولین را افشا کند تا حصول نتیجه و برکناری آن مدیر تمام تلاش خویش را انجام می دهد.
حجت الاسلام خان محمدی اضافه کرد: در همین راستا در این نشست از زحمات خبرنگار فساد ستیز و ناهی از منکر فارس خانم اسماعیل منش تقدیر به عمل آمده و مجوز راه اندازی مرکز مطالبه گری و احیاگری امر به معروف اهدا شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور خانم اسماعیل منش از فعالان اجتماعی مؤثر خوزستانی است که پیگیری مطالبات مردمی و پرونده های فساد اداری و اقتصادی توسط وی در سطح کشور مورد استقبال واقع شد.


منبع:

1400/10/18
20:18:24
5.0 / 5
978
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد