نور معرفت

نشست چشم اندازی به سمت شرق

نشست چشم اندازی به سمت شرق

دومین نشست مجازی در سلسله برنامه های چشم اندازی به سمت شرق برگزار می گردد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا این نشست مجازی در سلسله برنامه های چشم اندازی به سمت شرق با حضور آیت الله ابوالقاسم علیدوست (حوزه علمیه قم) و پروفسور عبداللهی احمد النعیم (دانشگاه اموری آمریکا ) با مبحث فقهُُ ۱۴ آذر از ساعت ساعت 20: 30 تا 23: 00 (تهران) –17: 00تا 19: 30 (لندن) برگزار می گردد.
آیت الله ابوالقاسم علیدوست ازمتفکرین و دانشمندان واستاد دروس خارج حوزه علمیه قم وهیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است. وی صاحب تالیفات ارزشمند ای است و کتاب فقه و مصلحت این استاد بعنوان کتاب سال ۱۳۸۹ جمهوری اسلامی ایران برگزیده شده است.
پروفسور عبداللهی احمد النعیم از دانشمندان و متفکرین جهانی در حوزه مظالعات اسلامی و حقوق بشر می باشد وسالها در دانشگاه اموری آتلانتا در آمریکا تدریس کرده است. ایشان نویسنده کتاب اسلام و حکومت سکولار است، که از جانب دانشگاه هاروارد در سال ۲۰۰۸ به چاپ رسیده است سلسله برنامه های مجازی «چشم اندازی به سمت شرق» که توسط کالج اسلامی لندن برگزار می شود، مجموعه ای از سخنرانی ها و مباحث علمی است که در صدد ایجاد زمینه ای برای تبادل اندیشه و گفت وگوی علمی میان دانشمندان برجسته حوزه های علمیه و مراکز دانشگاهی شرق و اندیشمندانِ مراکزعلمی غرب فراهم آورد.
لینک ثبت نام:
https: //www.islamic-college.ac.uk/2021/11/2nd-webinar/
لینک زوم:
ttps: //zoom.us/j/3131107214?pwd=Nm9weW1 1WHBRRnA4cVFCRWl4TDZ6Zz09
منبع:

1400/09/10
11:32:02
5.0 / 5
873
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد