نور معرفت

در آستانه اربعین حسینی روضه های داستانی منتشر می شوند

در آستانه اربعین حسینی روضه های داستانی منتشر می شوند

به گزارش نور معرفت قم داستان کوتاه منتخب دومین فراخوان ادبی «روضه داستانی» که توسط باشگاه داستان حوزه هنری استان قم انتشار یافته، به صورت فایل پادکست و با صدای نویسنده اثر منتشر می شود.


در آستانه اربعین حسینی، ۱۵ داستان کوتاه منتخب دومین فراخوان ادبی «روضه داستانی» که توسط باشگاه داستان حوزه هنری استان قم انتشار یافته، به صورت فایل پادکست و با صدای نویسنده اثر منتشر می شود.
این پادکست ها داستانک و داستان های کوتاه کمتر از ۱۰۰۰ کلمه را با موضوع هایی از قبیل؛ پیاده روی اربعین و نذری و روضه های محرمی را در بر می گیرد. این مجموعه شامل آثار نویسندگانی از استان های؛ قم، کرمان، اردبیل و گیلان است.
فاطمه گل کار، فاطمه سادات مدنی، فاطمه صبوری، طاهره مشایخ، سید محمد میرصانعی، سمیه سلیمانی شیجانی، توران قربانی صادق، مجتبی صفدری، رویا حسینی، معصومه جمشیدی شفق، فاطمه طوسی، سید بهاره حسینی و فاطمه اکبری اصل نویسندگانی هستند که در این نذر ادبی شریک شدند و آثارشان در این مجموعه ی منتخب حضور دارند.
علاقمندان می توانند طی ماه صفر و در صفحه اینستاگرام داستان حوزه هنری استان قم به نشانی: https: //www.instagram.com/dastanqom/ هر شب شنونده ی یک داستان کوتاه اربعینی و محرمی باشند.
منبع:

1400/07/02
12:13:04
5.0 / 5
835
تگها: اربعین , گل , هنر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد