نور معرفت

برنامه های رادیو اربعین تشریح شد

برنامه های رادیو اربعین تشریح شد

مدیر رادیو اربعین ضمن تشریح رویکرد های این شبکه رادیویی در آستانه اربعین حسینی، از همکاری بهترین گروه های برنامه ساز معاونت صدا برای تولید آثار این شبکه آگاهی داد.


جواد تشکری، مدیر شبکه رادیویی اربعین در گفت و گو با ایسنا با بیان محورهای اصلی این شبکه، همراهی با عزاداران حسینی( ع) در وضعیت کرونائی را یک راهبرد مهم خواند و اظهار داشت: رادیو اربعین در اوج محدودیت های کرونائی دل های عاشقان حسینی را به کربلای معلا می برد. امسال به خاطر فراگیری بیماری کرونا و محدودیت هایی که دراین زمینه به وجود آمده است، رادیو اربعین برای ۳۰هزار نفر از هموطنان که بصورت هوایی به عتبات عالیات مشرف می شوند، مبادرت به اطلاع رسانی مستمر می کند و همین طور با پیگیری موانع و مشکلات احتمالی آنها شامل مسئولین ستاد اربعین و سایر دست اندرکاران کشوری و لشگری، برنامه های مختلفی را پخش خواهدنمود.
او اظهار نمود: رادیو اربعین در این شرایط خاص، برای افرادی که امکان شرکت در پیاده روی اربعین را ندارند با تداعی حال و هوای این سفر سراسر معنوی، با عاشقان خاندان عصمت و طهارت همگام می شود و به ترویج فرهنگ زیارت اربعین می پردازد۔
مدیر رادیو اربعین در ادامه اشاره کرد: در همین راستا با تاکید و ترویج التزام به رعایت قوانین از طرف نهادهای تصمیم گیر در کشور خودمان و کشور دوست و برادر عراق، سهم موثری در آگاه سازی هموطنان ایفا خواهیم کرد.
تشکری سپس با اشاره به اینکه بخش های مختلف رادیو اربعین بصورت شبانه روزی همراه مخاطبان است توضیح داد: امسال در شش باکس مجزای چهارساعته و مطابق با رویکرد های گفته شده، برنامه های مختلف از این شبکه پخش می شود و بهترین گروه. های برنامه ساز معاونت صدا که توفیق همکاری با این رسانه را پیدا کرده اند، تمام تلاش خودرا می کنند تا هموطنان گرامی هرچه بیشتر در فضای معنوی این ایام قرار بگیرند.
مدیر رادیو اربعین در آخر گفت وگوی خود اظهار داشت: بیان خاطرات و سفرنامه های سالیان گذشته، پخش سخنرانی، روایتگری، بررسی تاریخی و فلسفی اربعین سید الشهدا، و گفت وگوی مستمر با مسئولین کشوری و لشگری نیز از با اهمیت ترین نکات مطرح در برنامه های امسال رادیو اربعین است.
به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، شبکه رادیویی اربعین بوسیله موج اف ام ردیف ۹۵/۵ مگاهرتز، گیرنده های دیجیتال و برنامه کاربردی تلفن همراه رادیو "ایران صدا" قابل دریافت و بوسیله سایت www.iranseda.ir در دسترس هموطنان است.1400/06/19
13:30:54
5.0 / 5
561
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد