نور معرفت
توصیه مرجع تقلید به وزیر كار دولت جدید:

در بیت المال صرفه جویی کنید

در بیت المال صرفه جویی کنید

به گزارش نور معرفت قم یک مرجع تقلید اظهار داشت: بیت المال یکی از موضوعات مهمست که باید در نظر داشته باشید و درعین حال صرفه جویی در بیت المال نیز موردتوجه قرار گیرد.


آیت الله نوری همدانی قبل از ظهر امروز در دیدار حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، عنوان کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حافظ قرآن است که مایه مباهات است و مزیت بسیار گهرباری است. علاوه بر این شما جوان ترین مجموعه دولت هستید که بطور قطع می تواند در ادامه راه این جوانی کم حالتان باشید چونکه پیامبر اسلام (ص) نیز سفارش به جوان گرایی داشته اند و تاکید داشته اند که به جوان ها نظر مثبت داشته باشید.
این مرجع تقلید اشاره کرد: جوان باتقوا، از ذخیره های اسلام و نظام اسلامی است که در ادامه مسیر این جوانی می تواند کمک حالش باشد.
وی اضافه کرد: جدیت در کار مزیت دیگری است که شما دارید و این مهم در همان شب رأی اعتماد برای ملت ثابت شد و شما در همان شب در وزارتخانه حاضر شدید.
وی با اشاره به اینکه کار برای مردم و قدم برداشتن برای حل مشکلات مردم پاداش فراوانی دارد، اظهار نمود: توجه همه مسئولان باید به مردم باشد و مردمی بودن و درک مشکلات آنها، باید یکی از اصلی ترین برنامه های مدیران باشد.
آیت الله نوری همدانی اشاره کرد: توجه به بیت المال یکی از موضوعات مهم دیگری است که باید در نظر داشته باشید و درعین حال صرفه جویی در بیت المال نیز موردتوجه قرار گیرد.
وی بابیان این که مسئولان در نظام اسلامی راهنما و الگویی مردم هستند و باید در رفتار و کارهای خود به این مهم توجه داشته باشند، اظهار نمود: چنانچه عدالت را محور قرار دهید، بطور قطع در کارتان موفق خواهید شد، چونکه این سفارش مولا و پیشوایمان حضرت امیر المومنین (ع) است.
وی با اشاره به این که ایجاد کار یکی از اقدامات مثبت دیگری است و باید اهتمام کنید برای مردم کار ایجاد کنید چونکه یکی از آفت ها بیکاری است، بیان کرد: بسیاری از افراد جامعه از بیکاری به ستوه آمده اند که باید با برنامه ریزی برطرف شود.
آیت الله نوری همدانی اشاره کرد: گرانی مسئله دیگری است که مردم از آن رنج می برند و باید فکر اساسی برای آن شود پایین آمدن ارزش پول ملی کشور واقعاً تأسف بار است که نیاز است برطرف شود.
وی بابیان این که باید به دنیا نشان دهیم که حکومت اسلامی در همه زمینه ها موفق است و برای همه مشکلات راهکار دارد، اظهار داشت: نباید این مهم را هم فراموش نماییم که دشمنان نظام در کمین هستند که از هر فرصتی برای ضربه زدن به کشور بهره بگیرند و نباید زمینه را برای توطئه های آنها فراهم نماییم.
منبع:

1400/06/14
08:25:52
5.0 / 5
645
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد